Kolego padleys o ktorym mowisz padl ale powstal i calkiem dobrze zaczyna sie rozwijac del monte wygral przetarg z morisonem i tesco ponownie i rusza. Zmienilo sie tylko zntym ze zaelo byc niebezpiecznie ku...ka litwa popije i szaleje
To przyjedzcie do Wisbech teraz co tydzien nowe morderstwa wlamania i rozboje w weekend glowy nie wychylac w bialy dzien gosciu meczeta gania a po weekendzie zawsze jakis trup zostaje albo udu_zony albo dzgniety nie polecam dla rodzin
Polecam: Transport Paczek Osób Zwierząt, Peterborough Spalding Wisbech cała Anglia cała Polska tel.07926231621 Polecam firma działa 7 dni w tygodniu, przewozi paczki małe paczki duże, całe palety z meblami, z terakotą. Działa na terenie całej Anglii i całej Polski, tel. 07926231621
WMS RECRNITMENT poszukuje 200 osób do pracy w Wisbech UK. Zarobki £200-£250 na tydz. minus zakwaterowanie £32 na tydz. Pełne ubezpieczenie. Nie wymagamy znajomości j.angielsiego. Firma oferuje 15 rodzajów pracy w zależności gdzie jest zapotrzebowanie. Miejsce pracy to głównie fabryki
ja rownierz weslych swiat a gdzie tu w wisbech mozna isc na impreze w sylwesrta
PMP I DEL MONTE W WISBECH TO JEDNA BANDA,KTORA POWINNY SIE ZAJAC ODPOWIEDNIE WLADZE W UK.OSZUKUJA W PLATNOSCIACH,A LUDZI TRAKTUJA JAK SMIECI.LUDZIE WYSTRZEGAJCIE SIE AGENCJI PMP Z PETERBOROUGH,A Z WISBECH W SZCZEGOLNOSCI.PANUJE TAM DYSKRYMINACJA I PONIZANA JEST GODNOSC LUDZKA.ABY DOSTAC SIE POD
PMP to jedna z najgorszych agencji w UK, sam dla nich pracowalem w Wisbech w Del Monte, trzeba pilnowac godzin, bo czesto brakuje, nie placa podatku, wiec sie go nie odzyska na koniec roku podatkowego, prace oferuja za minimalna stawke, jak jest praca to na okragla, jak sie konczy oleja Cie i
za przyjemnosci typu internet - jak sobie zalatwisz. Rachunki wychodza zazwyczaj okolo 30 funtow miesiecznie. W Wisbech (bo tu mieszkam) mozna samemu wynajac pokoj za okolo 55 funtow ze wszystkimi oplatami (nierzadko takze internetem). Wiadomo - i komfort wiekszy, bo nie musisz go z kims dzielic
a mnie tesco w wisbech zrobilo piekny prezent jak sie zwalnialem w ostatniej wyplacie pomylili sie o jedyne 800 funtooow na moja kozysc a ja im baj baj i fenk ju
Czesc. Najprawdopodobniej to ja do was dojade. Prace zaczynam 16 lipca. Jutro jade do Krakowa podpisać papiery. Jak tam jest?? Jakie są warunki pracy, mieszkania, jaka jest atmosfera pracy i zycia??? Z góry dzieki za odpowiedz.Jesli masz gg to to jest moj numer 1605360. Możeszz się skontaktowac
witam. spodziewamy sie tytaj kogos 15 lipca. napisz co chcesz wiedziec to postaram sie odpowiedziec na twoje pytania
Szukam osob przcujących w wisbech. Mam tam dojechac w polowie lipca. Prosze o info.
niezle te domki w brighton he he szkoda tylko ze to scieeeema. za taki dom to moglbym placic tyle co place za moja nore w wisbech.shiiit
Square, North Lynn, Jody Tooke (25), of 56 Saddlebow Road, South Lynn, Ben Winchester (21), of 77 Wisbech Road, South Lynn, John Plummley (20), of 61 Burnham Avenue, Reffley Estate, Gaywood, Jack Nesbitt (20), of 9 Hinchingbrook Close, South Wootton, and Christopher Tibbs (21), of 71 Saddlebow Road