65 wyników w czasie 88 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wisbech, prosze o info :))

Kolego padleys o ktorym mowisz padl ale powstal i calkiem dobrze zaczyna sie rozwijac del monte wygral przetarg z morisonem i tesco ponownie i rusza. Zmienilo sie tylko zntym ze zaelo byc niebezpiecznie ku...ka litwa popije i szaleje

Re: Wisbech, prosze o info :))

To przyjedzcie do Wisbech teraz co tydzien nowe morderstwa wlamania i rozboje w weekend glowy nie wychylac w bialy dzien gosciu meczeta gania a po weekendzie zawsze jakis trup zostaje albo udu_zony albo dzgniety nie polecam dla rodzin

Transport Paczek Osób Zwierząt UK-PL-UK (początek wątku)

Polecam: Transport Paczek Osób Zwierząt, Peterborough Spalding Wisbech cała Anglia cała Polska tel.07926231621 Polecam firma działa 7 dni w tygodniu, przewozi paczki małe paczki duże, całe palety z meblami, z terakotą. Działa na terenie całej Anglii i całej Polski, tel. 07926231621

Anglia praca z zakwaterowaniem (początek wątku)

WMS RECRNITMENT poszukuje 200 osób do pracy w Wisbech UK. Zarobki £200-£250 na tydz. minus zakwaterowanie £32 na tydz. Pełne ubezpieczenie. Nie wymagamy znajomości j.angielsiego. Firma oferuje 15 rodzajów pracy w zależności gdzie jest zapotrzebowanie. Miejsce pracy to głównie fabryki

Re: Wesołych świąt

ja rownierz weslych swiat a gdzie tu w wisbech mozna isc na impreze w sylwesrta

Re: PMP Recruitment - Kings Lynn England

PMP I DEL MONTE W WISBECH TO JEDNA BANDA,KTORA POWINNY SIE ZAJAC ODPOWIEDNIE WLADZE W UK.OSZUKUJA W PLATNOSCIACH,A LUDZI TRAKTUJA JAK SMIECI.LUDZIE WYSTRZEGAJCIE SIE AGENCJI PMP Z PETERBOROUGH,A Z WISBECH W SZCZEGOLNOSCI.PANUJE TAM DYSKRYMINACJA I PONIZANA JEST GODNOSC LUDZKA.ABY DOSTAC SIE POD

Re: PMP Recruitment - Kings Lynn England

PMP to jedna z najgorszych agencji w UK, sam dla nich pracowalem w Wisbech w Del Monte, trzeba pilnowac godzin, bo czesto brakuje, nie placa podatku, wiec sie go nie odzyska na koniec roku podatkowego, prace oferuja za minimalna stawke, jak jest praca to na okragla, jak sie konczy oleja Cie i

Re: 4 pytania od chcących wyjechać do pracy w TES

za przyjemnosci typu internet - jak sobie zalatwisz. Rachunki wychodza zazwyczaj okolo 30 funtow miesiecznie. W Wisbech (bo tu mieszkam) mozna samemu wynajac pokoj za okolo 55 funtow ze wszystkimi oplatami (nierzadko takze internetem). Wiadomo - i komfort wiekszy, bo nie musisz go z kims dzielic

Re: ranking najgorszych tesco ;-)

a mnie tesco w wisbech zrobilo piekny prezent jak sie zwalnialem w ostatniej wyplacie pomylili sie o jedyne 800 funtooow na moja kozysc a ja im baj baj i fenk ju

Re: kto do wisbech, a może już ktoś tam pracuje ?

Czesc. Najprawdopodobniej to ja do was dojade. Prace zaczynam 16 lipca. Jutro jade do Krakowa podpisać papiery. Jak tam jest?? Jakie są warunki pracy, mieszkania, jaka jest atmosfera pracy i zycia??? Z góry dzieki za odpowiedz.Jesli masz gg to to jest moj numer 1605360. Możeszz się skontaktowac

Re: kto do wisbech, a może już ktoś tam pracuje ?

witam. spodziewamy sie tytaj kogos 15 lipca. napisz co chcesz wiedziec to postaram sie odpowiedziec na twoje pytania

Re: Cała prawda o domkach tesco

Szukam osob przcujących w wisbech. Mam tam dojechac w polowie lipca. Prosze o info.

Re: Cała prawda o domkach tesco

niezle te domki w brighton he he szkoda tylko ze to scieeeema. za taki dom to moglbym placic tyle co place za moja nore w wisbech.shiiit

Re: Dlaczego ich pobili ???

Square, North Lynn, Jody Tooke (25), of 56 Saddlebow Road, South Lynn, Ben Winchester (21), of 77 Wisbech Road, South Lynn, John Plummley (20), of 61 Burnham Avenue, Reffley Estate, Gaywood, Jack Nesbitt (20), of 9 Hinchingbrook Close, South Wootton, and Christopher Tibbs (21), of 71 Saddlebow Road

1 2 3