254 860 wyników w czasie 327 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ubierz ematkę na zlot - fotowątek

kompletnie nietrafione - nie nosze sukienek/spodnic - w kuchni mysiulek urzeduje w dresie i tsziercie, wszelkie fartuszki sie nie przyjely, jakis jeden dyzurny gdzies wisi -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https://www.gify.net/data/media/209/kot

Re: Ubierz ematkę na zlot - fotowątek

princesswhitewolf napisała: > A czy to 100 proc lnu aby? Haha > Nie widac jakie wymiete i jakie dyno wisi?

Re: Czy wypada założyć plecek do sukienki/spódnic

Najlepsze jest to, że gdyby się z tym nie podziela pod mój post, to bym w ogóle na te jej plecaki nie zwróciła uwagi, bo mi to generalnie wisi, co sobie snejki nosi. Ale ona obok mojego plecaka równie obojętnie przejść nie mogła 😅 Do tego z takim kretyńskim argumentem, jak ciężar... No ja zaden

Re: najprawdziwszy dalszy ciąg przygód wiedźmina

wisieć w pakamerze na słuchawkach a zleceniodawcy? co im dolega? kto zorganizował grupy fokusowe? z mojego rozeznania wynika, że 11 i 13, narcyz z OCD

Re: Hak + bagażnik

Odszukaj temat z zeszłego roku gdzie adm mi doradził wlasnie cos takiego. Ja kupilem to: Atera STRADA SPORT 2, 14,9 kg, 1000 mm, 200 mm, 590 mm Na 2 rowery sprawdza sie swietnie, jest w miarę lekki, po złożeniu wisi na ścianie i nie zabiera duzo miejsca. Cenowo tez uwazam ze atrakcyjny. Hak

przeceniacie go

bbuldog napisała: > Chociaż może on zrobił to ot tak, z natury swojej. przeceniacie go. sam Zelenski jest politykiem bez wyrazu. i pewnie osobiscie wcale nie jest anty-polski. - wisi jednak na pasku banderowcow i robi - co mu kaza. a banderowcy - to jedyna dobrze zorganizowana

Re: Zełeński odsyła order

krajów postradzieckich, którzy z reguły pracują i nie są dzieciorobami wiszącymi na zasiłkach. W Polskim interesie jest przede wszystkim nie szukanie sobie wroga w kraju, który na chwilę obecną jest potęgą militarną na skalę europejską. Już wystarczy nam, że mamy granicę z Rosją i Białorusią, które

Re: Zełeński odsyła order

.> Brakuje motywacji, aby was dodatkowo > gnębić, bo robi to już cały internet i 95% mainstreamu big_grin Brakuje motywacji bo tasiemiec ci zwisa i wisi aż wyjdzie cały. Musi wyjść cały, wiesz? -- A dookoła fruwają dróbelki, wiedronki i biedurki.

Re: OT - no to teraz niech ukraina utworzy

nieudacznikiem: gdy obejmował pierwsze stanowiska w administracji, Wielka Brytania była największym imperium w dziejach świata, gdy odchodził po drugiej kadencji na stanowisku premiera, była totalnie zbankrutowanym ogryzkiem wiszącym u klamki USA. Przestawia się go jako tego, który wygrał wojnę, a prawda jest

Re: Ale afera, co ??? I juz wszystko jasne.

poszlo w obie strony i rozlalo sie na wszystko. Oczywiscie administracji zbrodniarzy to wisi i powiewa. Aha, potem palce do rzeczy przylozyli Polacy przez to przejscie Citi -> Velobank. I znowu POLSKOSC. Dzwonilem do Citi Velo, nikt niepotrafi pomoc kompletnie w niczym. Skora sie marszczy na

Re: Noc Świętojańska

Jeśli dzieci w domu nigdy nic nie otrzymają, werset szyderczy brzmi : Na ścianie wisi widelec, To kpina, to hańba! Po dwóch godzinach torba – zazwyczaj dzieci mają przy sobie kilka toreb ze względu na hojny prezent – ​​jest pęka w szwach.

Re: Noc Świętojańska

św. Jana, aby zapewnić sobie szczęście w miłości. Czasami robiono również tzw. „wianki św. Jana”. Zazwyczaj składały się one z siedmiu ziół i wisiały w domu przez cały rok.

Re: Spotkanie przy grillu - wątek kulinarny

Figi są pełne nasion i wiszą dwójkami, gdy rosną. Figi zwiększają mobilność męskich plemników i wzrost liczby plemników, pomagają przezwyciężyć męską niepłodność.

Re: Spotkanie przy grillu - wątek kulinarny

Winogrona wiszą w gronie, które ma kształt serca. Każde z winogron wygląda jak krwinka i z wszystkich badań wynika, że winogrona są żywnością, która dogłębnie witalizuje serce i krew.

1 2 3 4 5 6