galtomone
22.06.26, 08:20
Panowie, nigdy w życiu nie kupowałem/nie montowałem haka samochodowego.
Wyczytałem, ze na pewno potrzebuje "coś" co będzie mieć dedykowana wiązję do Corolli.
Jakies jeszcze wazne rzeczy warto wiedzieć na temat haka czy mozliwości montazu (np. jak rozpoznać po odpowiedzic wartszata, w którym haka się nie montuje).
Po montazu z dowodem rejestracyjnym na stacje diagnostyczną?
Potem do wydzialu komunikacji po 3 tablice rej?
Podobnie w zakresie bagazników... Mam w planie tylko 2 x full 29" wozic, nic więcej...
Więc w zakresie haka i bagaznika interesuja mnie najbardziej podstaowe opcje, bo nic wiecej od tego nie będę wymagac. Byle sie klapa kombi otwierała z rowerami na platformie (ale moze to standard?).
Jakies rady / uwagi od tych co montowali, używaja?