178 wyników w czasie 93 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ołtarz Wita Stwosza stracił swój blask (początek wątku)

Brak pieniędzy nie powinien być problemem. Były proboszcz kościoła Mariackiego ks. Fidelus prowadził hotel i kupił prywatnie dom i mieszkanie. Co prawda zakładam w tym momencie, że hotel był dochodowy

Kamienica Wita Stwosza straszy na Grodzkiej

składek na fundusz remontowy będąc podmiotem gospodarczym może wziąść kredyt, dostać dotacje zwłaszcza że budynek jest zabytkowy, wszystko się da zrobić itd, ale szanowni Państwo Ł. z pomocą Sadu chcą mieć hotel tylko dla siebie.

Ołtarz Wita Stwosza w Krakowie - brudny i wybra...

Parafia Mariacka to chyba jednen z bogatszych właścicieli nieruchomości w Krakowie, wliczając w to mocno komercyjne budynki jak chociażby hotel. Nie stać jej na utrzymanie takiego zabytku w odpowiednim stanie???

Ołtarz Wita Stwosza w Krakowie - brudny i wybra...

Proboszcz "Mariackiego" to największy biznesmen handlowy w Krakowie Jego zarobki z wynajmu kamienic wokół Rynku prowadzenia hoteli a także inne biznesy wystarczają mu na renowacje ołtarza.On tymczasem iz państwo z naszych pieniędzy dokona renowacji

Re: Galeria między WitaStwosza i NowymTargiem? Po

Niekoniecznie - b. duze potoki ludzi ida od strony Rynku. Jesli ten kto kupi/l dzialke pod hotel, ma wiecej pieniedzy i chec zbudowania centrum handlowego, to laczac te tereny moze skutecznie powalczyc z GD. Zwyczajnie podbierze czesc klientow.

Re: romantyczny hotel w Krakowie

wit stwosz na mikołajskiej... -- człowiek, którego kochacie nienawidzić... www.kazimierz.com

Re: na dzialce Nawrata powstanie hotel :)

hen napisał: > wejściami od ulic) widziałbym w kwartale - od Pl. Nowy Targ-Piaskowa-Wita > Stwosza-Krawiecka. Co do hotelu na działce P. Nawrata powstanie Nie ma takiego kwartału :^) Bo między Nowym Targiem a Wita Stwosza nie ma ani Piaskowej, ani Krawieckiej :^)

Re: na dzialce Nawrata nie powstanie hotel

Handel sie tam przyda, trzeba cos zrobic zeby ozywisc ul. Wita Stwosza!

Re: Kraków, dzielnice i okolice VIII

http://www.wit-stwosz.com.pl/ HOTEL WIT STWOSZ W KRAKOWIE

Re: Kraków, dzielnice i okolice VIII

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg/500px-Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku X

http://www.wit-stwosz.com.pl/ HOTEL WIT STWOSZ W KRAKOWIE

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku X

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg/500px-Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg

Hotele (początek wątku)

to z popuszonej poduszki uwalniał się "zapaszek". Plusem było dobre śniadanie, ale sniadanie to można i na rynku znaleźć dobre, a spać niekoniecznie bym chciala z pająkami i zapaszkiem za 270 zł za dwójkę Podejście drugie - Lothus na Wita Stwosza, polecany przez organizatora. Porządek lepszy, nie

Re: Wieżowiec DOKP do wyburzenia

Zenit, Skarbek, wieżowiec przy Wita Stwosza, Hotel Katowice, Hotel Silesia... to chyba wszystko.

1 2 3 4 5 6