555 214 wyników w czasie 1 746 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wyjazd do Polski z dzieckiem (początek wątku)

Pierwszy raz bede leciala, sama z dwulatkiem bez meza, na slub brata. Musze miec jakas zgode meza na to zeby dziecko ze mna lecialo? Moga byc jakies problemy na lotnisku? Dodam jeszcze ze ja pozostalam z pewnych wzgledow przy swoim nazwisku po slubie a syn ma nazwisko ojca. -- http

Re: Wyjazd do Polski z dzieckiem

Wez ze soba akt urodzenia bo moga pytac o niego żeby sprawdzić kim jestes dla dziecka. Jak wracalam z Polski w tym roku to celniczka pytala moja corke z kim leci, gdzie i do kogo.Jak była mniejsza to zawsze musiałam pokazywać akt urodzenia.

wyjazd z dzieckiem do Polski (początek wątku)

Pomóżcie, jakie dokumenty są potrzebne by pojechać do kraju z urodzonym dzieckiem w UK, gdzie co trzeba załatwić, narazie staramy się o polski pesel i wpis do paszportu, ale na to trzeba czekać. Jeśli ktoś wie co można załatwić szybciej; z góry dzięki

Re: wyjazd z dzieckiem do Polski

Potrzebny jest wpis do paszportu lub paszport. Byc moze szybciej wydaja paszport roczny (w kosulacie), ale taki mozesz dostac tylko wtedy, jesli juz zlozylas albo jednoczesnie zlozysz podanie o wpis do paszportu lub paszport dla dziecka. Dowiedz sie w konsulacie.

rozwod a wyjazd z Polski z dzieckiem (początek wątku)

Mam pytanie, może ktoś z Was będzie mógł udzielić mi informacji... Jestem w trakcie rozwodu (początek), po rozwodzie chce wyjechać z dzieckiem (7 lat) za granice na stale. Będę starać się o wizę, mam duze szanse, ale duzym problemem moze byc brak wymaganej zgody ojca dziecka na wyjazd

Re: rozwod a wyjazd z Polski z dzieckiem

, gdzie ojciec przebywa jeśli dziecko ma wyrobiony paszport, do samego wyjazdu nie potrzebujesz zgody męża, po prostu bierzesz dziecko, i jedziesz dziecko, jak ma własny paszport, może jechać również bez towarzystwa rodziców (sam, z babcią, z klasą na wycieczkę itp.) przyznany przez sąd opieka

wyjazd z Polski -problem z dziecka paszportem (początek wątku)

moje ddziecko ma obywatelstwo polskie i amerykanskie , do polski wjechalismy na jej amerykankim paszporcie , czy mozemy miec jakes klopoty przy wyjezdzie ? bo ponoc obywatel polski powinien sie poslugiwac polskim dokumentem , czy to prawda

Re: wyjazd z Polski -problem z dziecka paszportem

Nie jestem pewna, ale Amerykanin (czyli twoje dziecko) moze byc w Polsce bez wizy chyba do 3 m-cy, potem musi zalatwic sobie wize, a jesli jej nie bedzie mialo, to przy wylocie urzednik moze sie czepic i wtedy bedziesz musiala uiscici oplate w wysokosci oplaty za wize juz na lotnisku. To

Wyjazd z Polski (początek wątku)

Ilu z Was ma dośc wyzysku w Polsce i zamierza wyjechać. Ja osobiście zamierzam, powód: żenujące zarobki, brak perspektyw, gdzie: oczywiście Anglia

Re: Wyjazd z Polski

jestem w Angli i mimo zrobki lepsze jest tesknota za krajem,rodzina ale sprobowac zawsze mozna.powodzenia:)

Wyjazdy z Polski...

trzyczwartelitra napisał: > PiS ma tez juz pewne tego objawy - np. coraz wiecej mlodych ludzi chce > wyjezdzac z Polski - bo jak widza co tu sie dzieje (co PiS zaczyna wyprawiac) > to im sie rzygac chce i wcale im sie nie dziwie. To jest oczywiscie problem, ktorego nie wolno

Re: Wyjazdy z Polski...

Może im o to chodzi żeby ci bardziej światli wyjechali i zostawili im ten kraj do własnej dyspozycji...

wyjazd z Polski

to jedyne mozliwe rozwiazanie dla tysiecy mlodych ludzi tam mieszkajacych !!!,jedyna szansa na poprawe swej egzystencji . Reszta zlodzieji chwali sobie kraj nad Wisla .

Re: wyjazd z Polski

zlodzieje tez wyjezdzaja.

Wyjazd z Polski? (początek wątku)

Po co? Zapraszam tutaj, sami zobaczcie ile się w kraju dzieje: zolc.blox.pl/html i pzdr

Wyjazd z Polski

> miejsce np. ja bezrobotny magister z samiucenkiej stolicy gdzie zycie drogie > jak cholera a perspektyw coraz mniej, masz li ten kraj bida i bezrobociem > cuchnacy, znam wielu mgr, dr-ow, ktorzy juz teraz sa gotowi wyjechac zeby > dorabiac sie na zmywaku i meiszkac w basementach

Wyjazd z Polski (początek wątku)

Sa jacys polacy co wyjechali z polski ostatnio i im sie powiodlo finansowo duzo lepiej na emigracji niz w polsce ?

Re: Wyjazd z Polski

No niestety, ale jezeli wyladujesz/wyladowalas w Kanadzie moze cie dobic wszechobecna bieda i sciubienie grosza.

1 2 3 4 5 6