585 wyników w czasie 8 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku XIII

uj­ rzysz wszędzie szaloną gonitwę i pośpiech. Czemu oni się tak spieszą? To robi gorączka złota, nabycia jak najwięcej pie­ niędzy, bo one dają możność użycia wszystkiego na świecie — do sytości. Stąd owe pokrzywdzenia robotników, stąd po ­ dchodzą o pomstę do Boga wołające zdzierstwa i wyzysk dru

Re: Kraków, dzielnice i okolice X

uj­ rzysz wszędzie szaloną gonitwę i pośpiech. Czemu oni się tak spieszą? To robi gorączka złota, nabycia jak najwięcej pie­ niędzy, bo one dają możność użycia wszystkiego na świecie — do sytości. Stąd owe pokrzywdzenia robotników, stąd po ­ dchodzą o pomstę do Boga wołające zdzierstwa i wyzysk dru

Re: Za wysoka wit B12.

aguar napisała: > I dlatego nie należy tego robić. Nie miałabyś problemu. Aha, a jak będzie czuła, że ma gorączkę, to powinna zbić termometr... -- nangaparbat3 napisała: > szczepienia działają wtedy, kiedy szczepią się wszyscy, którzy mogą. > Pojedyncze

Re: Wysoka temperatura bez żadnych innych objawów

Nie, nie musi być koniecznie ból. Tak samo, jak zapalenie układu moczowego nie musi być w pęcherzu. Przerabiałam wszystkie warianty z synem, gdy był mały i zum objawiający się tylko wysoką gorączką, której nie dało się zbić też był.

Re: Pozłacany wiek USA.

sprawował żadnego urzędu, nie rozsiewał demagogii, zawsze stał po właściwej stronie narodowych waśni, który wierzy, że jest jedynie instrumentem w dłoniach wyższej, tajemnej istoty, jaka pragnie wyzwolenia ludzi z partyjnego niewolnictwa, z fanatyzmu dziejów; czy możliwym jest wybrać prezydenta, który rzuca

Re: Dziecko 5 dzień biegunka, odwodnienie (?)iedy

, kuskus czy gotowane kartofle. Na SOR bym jechała, gdyby stan się wyraźnie pogorszył lub pogorszył się w sposób nieoczekiwany. Np. wysoka (powyżej 40 st. C) lub szybko rosnąca gorączka, której nie mogę zbić, bo dziecko wymiotuje i wydala zarówno syrop jak i czopki. Silne bóle brzucha. Ból głowy

Re: Proponuje się zaszczepić na ...

Grypa to ciężka choroba. Jak córka chorowała to ja z kolei w ogóle się nie narobiłam. Miała bardzo wysoką gorączkę, która nie dała się zbić. Była tak osłabiona, że cały czas spała, przez 2 tygodnie praktycznie non stop. Przy podawaniu leków musiałam zapisywać co kiedy podałam żeby się nie pomylić

Stan podgorączkowy i gorączka u 5-latka (początek wątku)

. Lekarz zlecił nam badani krwi, moczu, oraz kazał sprawdzic przeciwciała na mononukleoze. Krew ok, mocz ok, mononukleozy nie ma. Wczoraj pojawiła się wysoka gorączka do 39 stopni, bez żadnych objawów. Zbiłam ja paracetamolem, ale dalej jest ten stan podgorączkowy, do 37.7. Dziecko ma apetyt, bawi się

Re: Robić test czy nie?

, pocisz się, gdy się przewracasz z boku na bok. Nie łamie cię w kościach, a boli wszystko, boli skóra, bolą włosy. No i tak to w skrócie wygląda. Czasem dochodzi wysoka gorączka, która nie chce się zbić, czasem wymioty i biegunka, kaszel, czasem brak możliwości oddychania, nabrania powietrza do płuc

Re: Płaczę ze śmiechu

W piatek o 13:00 był na szczepieniu. W nocy pojawiła się wysoka goraczka, rano nadal gorączka nie do zbicia 39.9. Wezwali pogotwoie, przyjechali, stwierdzili ze tak ma byc po szczepiniu, wieczorem znowu telefon na pogotowie bo zacząła majaczyc i mieć drgawki. Karetka go zabrala. Zmarl nad ranem w

1 2 3 4 5 6