841 wyników w czasie 273 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wysokie ciśnienie u 9 letniego dziecka (początek wątku)

W czasie bilansu okazało sie, że syn ma wysokie ciśnienie (mierzone 3 x) 140/80. Co to moze oznaczać, co robić?

Re: wysokie ciśnienie u 9 letniego dziecka

daodam, ze mam aparat nadgarstkowy, elektroniczny

Re: wysokie ciśnienie u nastolatka

u pielęgniarki miał 150/90, pielęgniarka tak jak wiele was poleciła mierzenie kilka razy dziennie i obserwowanie. W ogóle to brawa dla szkolnej pielęgniarki za czujność i chęć pomocy, bo ostatnia z jaka miałam do czynienia po zaopatrzeniu dziecka ze złamaną ręka /złamanie z przemieszczenie

Re: wysokie ciśnienie???

Cisnienie to prawie w stu procentach Nerki. Cholesterol - to watroba.Narkozy moga miec wplyw na prace i nerek i watroby. Piszesz ze jesz raczej zdrowo, Zdrowo - to jak? Nerki potrafia byc juz zatkane u dzieci.Babcie pewnie wiedza cos o ziolkach i mleku.Jedno i drugie zdrowe na nerki

Re: Ciśnienie krwi u dziecka

Sprawdziłam jakie córka miała ale ona ma 7 lat ciśnienie 100/59, tętno spoczynkowe 79/min. Wiem, że ma w normie, bo lekarz sportowy nie doczepił się. Młoda jest wysoka, chuda, mało tkanki tłuszczowej, ale ze wszystkim mieści się w normie.

wysokie ciśnienie w ciąży? (początek wątku)

też spaść na 120/70 a potrafię też mieć 150/70. Często właśnie mam takie skoki, raczej rano mam wyższe. Nie wiem czy mam się zgłosić do lekarza czy to nie jest jeszcze powód do paniki. W pierwszej ciąży (dziecko urodziłam po 35 tygodniach ciąży), ciśnienie pod koniec mi się podniosło na 180

ciśnienie krwi, a otyłośc u dzieci (początek wątku)

Nurtuje mni eostatnio następujące pytanie: czy ciśnienie krwi u dzieic w wieku szkolnym ma wpływ na ich otyłośc. Jak tak, to jakie ciśnienie. Podobno wysokie ciśnienie powoduje otyłośc, ale PRAWDĄ też jest przecież, że dzieci, które mają niskie cisnienie, sa mniej ruchliwe (mniej aktywne

zbyt wysokie tętno u dziecka !!! (początek wątku)

znowu ktg..potem byc moze obserwacja w szpitalu... wiecie co może być przyczyna zbyt wysokiego tętna u dziecka? dodam, ze moje ciśnienie jest w porządku... w ogóle wszystko było w porządku jak dotąd - dzieciaczek rozwijał sie książkowo... tak bardzo sie martwię... :((

Re: za wysokie ciśnienie?? pomocy!!

No, najlepiej by było jakbyś sobie mierzyła codziennie. Powyżej 140/90 to na ogół już trzeba coś łykać, ale podobno najgorsze jest ciśnienie "skaczące", bo do wysokiego stale dziecko się przyzwyczaja, a skaczące powoduje zaburzenia funkcji łożyska (tyle moja p. dr). Więc te pomiary codzienne

Re: Migrena a wysokie ciśnienie atmosferyczne

> Nie sadze aby u neurologa dziecko sie czyms zarazilo. U neurologa z pewnością nie, natomiast u rodzinnego, który skierowanie ma wystawić, już tak. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. -- MamaClub.pl - nie tylko dla mam!

Re: Migrena a wysokie ciśnienie atmosferyczne

Witam! Tak, wrazliwosc na pogode, klimat, zmiany cisnienia w tym wrazliwosc na wysokie cisnienie jak najbardziej wystepuje wsrod migrenikow, prawdopodobienstwo wiec ze bole glowy sa migrenowe jest wysokie. Prosze po prostu zazadac skierowania do neurologa. Nie sadze aby u neurologa

Re: Po operacji - wysokie ciśnienie

Przekopałam, ale na razie mam mętlik w głowie, bo to wszystko dla mnie nowe. Czuję się jak dziecko w sklepie z cukierkami - sięga po każdy, bo nie wie, który mu zasmakuje:). Napisałaś:"Po operacji usuniecia tarczycy bardzo ważnym jest > kontrolowanie (oczywiście poziomu hormonów

1 2 3 4 5 6