coś innego, a tak mam złamane trzy kości śródstopia i kostkę 🫣
Wystarczy źle postawić stopę na nierówności podczas biegania. Efektem złamanie guzowatości 5 kości śródstopia. Dość typowe są też złamania zmęczeniowe 5 kości śródstopia. Inne kości łamie się upuszczając przedmioty na stopy (jw).
Córka ma akurat złamaną kość śródstopia i pracuje z nogą w gipsie na biurku. Nie wiem, czy mogę rekomendować ten sposób, bo a) córka ma 19 lat, b) biurko ma regulowaną wysokość, c) i tak skarży się na ból kręgosłupa.
only" pytanie i dwa kwadraciki do skreslenia wlasciw > ego przez personel szpitalai, czy zgon nastapil przed czy po 24-ech godzinach o > d przyjecia do szpitala. Ale praktyke robotnicza mialem zaliczona ! Ja we wczesnej młodości złamałem kości śródstopia więc wsadzili mnie do szpitala na 3
Zapraszam do kontaktu! Reprezentuję Fundację FSMM Gabriela Nowak Tel. 731 160 522 Lub proszę podać swój nr Tel zadzwonię w godz. od 10.00 do 14.00
Jak z tą stopą? Ból ustąpił? Miałam podobnie, po 8 tygodniach gipsu, później ortezy chodzę już tydzień bez niczego. Przy każdym kroku czuję ból w miejscu złamania.
Dzieciom nie robią zastrzyków przeciwzakrzepowych. Przynajmniej ja takie informacje otrzymałam w szpitalu kiedy mój wówczas 12latek złamał kość śródstopia i dostał gips na 5 tygodni. No ale może coś się zmieniło od tego czasu....
Pomocy, mam taki problem. Od września zaczęła boleć mnie lewa stopa w śródstopiu i okazało się że to złamanie zmęczeniowe 3 kości śródstopia no i okej, poszłam do ortopedy, zalecił 6 tyg chodzenia w ortezie i zabiegi u fizjo typu pole magnetyczne i prądy. Wszystko zrobiłam zgodnie z jego
Widzę, że zostałaś psychofanką. Chodzę z gazem, bo kopanie agresywnych psów kończy się kompresyjnym złamaniem kości śródstopia, jeżeli kopniesz odpowiednio mocno.
Moje bombelki nic wyjątkowo spektakularnego nie zmalowały albo nic mi o tym nie wiadomo. No dobra, starszy wygrał konkurs na najdalszy skok z huśtawki - doskoczył do sterty kamieni i złamał sobie kość w śródstopiu. Ja mam zdecydowanie więcej za uszami. Kiedyś już lekko wstawieni w przypływie
Od 10 dni sobie robię . Pierwszy zrobił mi mąż (wprawiony, od 20 lat wali sobie insulinę), ale potem wzięłam się na ambit , co to ,ja jestem gorsza? Trudno się przełamać, ale da się. Życzę zdrowia. U mnie złamanie podstawy 5 kości śródstopia, w kuchni , nie na chodniku. Na szczęście bez
dużo czytam na ten temat, bo już zaczęłam podejrzewać zmęczeniowe złamanie kości śródstopia - objawy podobne - ale pewnie schizuję. Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby nie móc chodzić na dłuższych dystansach. Nie mogę tego zrobić moim psom. Już teraz są zawiedzione, gdy wracamy że spaceru po przejściu