138 wyników w czasie 78 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: To ona wymyśliła oxycontin

Richarda lekceważona. Ojciec Richarda, Raymond, najspokojniejszy z trójki braci, który wciąż pojawiał się w siedzibie Purdue, po oficjalnych zebraniach prowadził z synem nieoficjalne spotkania przy lunchu. Kathe nie była na nie zapraszana, choć do jej części rodziny należała połowa farmaceutycznego

Re: A czyich interesów bronią obrońcy zwierząt?

Hodowla zwierząt futerkowych & ubój rytualny Temat likwidacji farm zwierząt futerkowych w Polsce był ostatnio na topie. Ba, cała ustawa zwana Piątką Dla Zwierząt rzekomo była jednym z powodów, dla których o mało co nie rozpadła się koalicja rządząca. Dziś z kolei w Warszawie protestuje AGROunia

Re: zbyt młody by chorować na raka...

już na etapie studiowania są w szponach międzynarodowych koncernów farmaceutycznych i uczeni są jak aplikować to co akurat jest produkowane i na czym jest wysoki zarobek i dla koncernu i lekarza. Nie chodzi o wyleczenie a o leczenie ludzi, a to bardzo duża różnica. Lekarz kardiolog, przepisuje leki

Re: Propaganda ubostwa

> cały miesiąc jaki większość Polaków ma do dyspozycji. Czasem sie zastanawiam, jak Polacy to robia, ze ich z takimi zarobkami az na tyle stac. Nie widzisz co się dzieje > w aptekach, w kolejkach do lekarza, jakie są terminy do specjalistów, ile ludz > i umiera bo system jest tak

Re: Teoretyczne Państwo!

o komornikach przyjęła komisja "Solidarne Państwo" składająca się z przedstawicieli PiS, Samoobrony i LPR. Z projektu ustawy przygotowanej w resorcie Zbigniewa Ziobry, zniknął zapis korzystny dla szpitali, ograniczający zarobki komorników pobierających do 15% z przysądzonej ogromnej sumy długu! Od

Re: Ile się pracuje na 5 tys miesięcznie?

Gdzie? W dużym mieście wojewódzkim. Wszystko zależy od człowieka i jego umiejętności. Takie zarobki mają ludzie w wieku 35-40 lat ze sporym doświadczeniem, wyjątkiem jest pośrednik nieruchomości on ma 28 lat i zarabiał tyle już w pierwszym roku swojej pracy. Jeśli jest się dobrym w tym co się robi

Re: Czy ktoś słyszał o firmie ASA Głubczyce?

Proszę o informację nie opinię osoby które coś wiedzą na temat ASA i sytuacji w 2013 roku.Jakie są zarobki,plany na stanowisku Przedstawiciel Farmaceutyczny ds Sieci Aptecznych ?Czego można się spodziewać ? Jakie narzędzie zapewniają. Proszę jeszcze raz o odpowiedź. Dziękuję

Re: Farmacja - dobry wybór?

chwili jestem kierownikiem w firmie z branzy farm. gdzie pewnie bym bez tych studiow sie nie dostala. Wierz mi rowniez na slowo, ze w zyciu nie pomyslalabym przed studiami ze mozna tyle zarabiac ile mi chca placic:) zarobki w aptekach to przy tym marne grosze. za granice tez sie nie musze wybierac. no

Re: luski to ci spadna z oczu...

pol etatu w zachodniej firmie farmaceutycznej jako przedstawiciel handlowy. dziwia mnie w ogole relacje w zarobkach mauczycieli, lekarzy, inzynierow i policjantow...

Re: Rząd odbiera pacjentom prawo do refundacji le

wyłącznie jego cztery litery, a nie tak jak próbujesz tu wszystkim wcisnąć: w trosce o dobro pacjenta. nie chcesz podpisywać nowych umów, zawieś fartuch na kołku i zmień zawód. Nikt nie zmusza do bycia lekarzem, zawsze można zostać przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej, odpowiedzialność

1 2 3 4 5 6