Forum   śmieci

śmieci

(14 wyniki)
 • Witajcie! Potrzebuję Waszej pomocy, bo przeszukałam internet (być może nieudolnie) i nic nie znalazłam. Otóż mam przyjaciółkę, z którą rozjechałyśmy się każda do innego miasta, ale mamy kontakt. Zresztą, ominę całą historię, bo jest niepotrzebna i idę do rzeczy ;) Ona (lat 30) ma w mieszkaniu kota, chomika i ogromny bałagan. A w zasadzie to śmieci po kolana, pleśń i okropny odór. Nie wietrzy, bo jej zimno. Kurcze, problem polega na tym, że twierdzi, że jej się nie chce, ale to nie jest norm...
 • Od jakiegoś czasu niemal ciągle latają mi przed oczami jakieś małe czarne punkty, lub takie małe mazy. Dzieje się 6tak przez jakiś czas, np. jak patrzę na biały śnieg, albo na monitor. Co to może być? Jak się tego pozbyć? Do okulisty mogę pójść dopiero za miesiąc dlatego pytam na forum? Jakich kropli użyć, co zrobić? Moja mama twierdzi że to śmieci i że to nic takiego (tylko że ona ma 50 lat i zaczęło się jej to dziać 5 lat temu ;()
 • OD PEWNEGO CZASU MAM W OCZACH ŚMIECI, SZCZEGÓLNIE W PRAWYM OKU ( MOZNA TO PORÓWNAĆ DO ŚMIECI KTÓRE WIDAĆ KIEDY SIE PATRZY PRZEZ ZABRUDZONY OBIEKTYW W APARACIE ). BYŁAM U OKULISTY KTÓRY STWIERDZIŁ ŻE FAKTYCZNIE W PRAWYM OKU JEST TO DOŚĆ SPOREJ WIELKOŚCI ALE DOSTAŁAM TYLKO KROPLE DO OCZU KTÓRE MAJA NA CELU ZAHAMOWANIE POWSTAWANIA TYCH ŚMIECI NATOMIAST TYCH KTÓRE MAM NIE ZLIKWIDUJĄ I ŻE MAM SIE NAUCZYĆ Z TYMI ŚMIECIAMI ŻYĆ . NIE ROBIŁABYM Z TEGO PROBLEMU GDYBY NIE TO ŻE NAPRWADE STRA...
 • Czuję się jak śmieć. Mam wrażenie że w życiu coraz mniej znaczę. W pracy odrzucam wszelkie propozycje awansów o których inni tylko marzą .Ja po prostu mam to gdzieś ale jednocześnie czuję że życie mi ucieka. Czuję się dziwnie ,jestem jakby rozchwiany ,wiecznie przygnębiony ,smutny.W domu niby jest wszystko ok ,tylko ta moja cholerna od jakiegoś czasu zazdrość o żonę. Kiedyś tego nie było. Teraz jestem na urlopie ,straszna nuda. Snuję się ,próbowałem czytać , bardzo to lubię.Ale nie mo...
 • Nigdy nie przyglądam się swojemu moczowi, czasem zauważę, że jest jaśniejszy czy ciemniejszy, ale ostatnio robiłam sobie test ciążowy i dzięki temu zauważyłam, że jest jakiś taki mętny, jakby coś w nim pływało... Oczywiście pójdę w najblizszym czasie oddać mocz do badania, ale teraz z czystej ciekawości zastanawiam się, co to może być. Macie jakieś pomysły, doświadczenia?
 • Pomóżcie mieszkamy z 3 miesięcznym dzieckiem w bloku na 4 pietrze, a po drugiej stronie ulicy są domki parterowe, w których właściciele palą w piecach ogrzewczych plastikiem i różnego rodzaju śmieciami. Co można zrobić, kogo powiadomić, zanim nas wytrują? Trzeba przecież od czas do czasu otworzyć okna.
 • byłaby odkarzana o spowodowanie śmierci przez wprowadzenie nieprzebadanej szczepionki. PiSowski rzecznik miałby również używanie. Hłe, hłe! Metoda Kopaczowej jest tańsza - wagony szczepionek nie są za darmo. Procent jeden dla rzecznika? Warto? Warto!
 • w dni skwarne powinny zmieniać kolory i jako poziom hard powinny być wszelkie odcinki nieosłonięte drzewami, gdzie jest narażenie na pełne słońce. (nawet dziś daje czadu, a będzie (znowu) gorzej). i jeszcze ścieżki obficie usrane śmieciami - jako nieprzejeżdżalne.
 • śmieć.(22)

  znów się boję. wszystkiego. chrup, chrup! - tak zjadają mnie lęki.. boję się wyjść z domu boję się wyjść na balkon zapalić szluga boję się gadać z ludźmi boję się boję bo... na samą myśl mnie skręca w środku w gardle węzeł gordyjski zabezpieczony ręce, nogi - 4 w skali Richtera. kolejna działka.. tak lepiej to już ostatnia, tak, pamiętam.. jak co dzień. jestem beznadziejna. wiem wiem wiem! u-za-leż-nie-nie. jak to obco brzmi... więcej więcej ciągle więcej.. a i tak za...
 • Pierwsze: nie prowadzać naszych pociech do Makdonalda, to perfidna wyjątkowo instytucja, żerująca na uczuciach najmłodszych.
 • Może być i za wizytę jak kto woli lub w przeliczniu na jedną minutę wizyty.Ja rekordowo zapłaciłem 3 złote za 1 minutę połączenia.Prawie jak w audio-tele. Ależ te cwele mają na nas używanie.
 • Wiem jestem drastyczna ale szlag mnie trafił jak wyrzuciłam rano opakowanie z testu z takim slicznym bobasem na zdjęciu.... test pokazał 1 krechę. Dzieciak leżał w koszu i patrzył na mnie. Dosłownie i w przenośni. Mam to gdzieś.
 • To było do rzeznLa_nr_5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się