Forum   żylaki powrózka

żylaki powrózka

(4 wyniki)
  • Cześć dziewczyny. Mam pytanie, czy której z Was mąż ma żylaki powrózka? Chciałam skonsulotwać jakie leki Wasi mężowie biorą na to. Mój mąż ma z tym problem, przez co lekarz stwierdził, że ma kiepskie nasienie. Przepisał mu Venoruton (na żylaki jak na nogach ktoś ma), do tego bierze witaminę C i 1/4 aspiryny. Ja mu dodatkowo kupiłam PROMEN - taki zbiór selenu, cynku, żeńszenia.
  • czy po usunięciu żylaków powrózka nasiennego komuś się udało począć dzieciątko w sposób naturalny? Czy ta operacja poprawia wyniki nasienia i czy plemniki poprawiają swoją ruchliwość? Ja mam żylaki 5mm i 3mm i jestem ciekaw czy mają one wpływ na moje nasienie- parametry: 600 000 w ml.i słaba ruchliwość. Z góry dziękuję za pomoc!
  • Czy maz-partner krorejs z was, badz uczestnik forum plci meskiej mial zylaki powrozka i po operacji usuniecia nastapila poprawa plodnosci? Agata
  • proszę powiedzcie,kiedy żylaki uważane są za duże,jak to się leczy i czy to wyeliminuje niepłodność albo chociaz poprawi wyniki nasienia na tyle,zeby robic inseminację?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?