Forum   agencja nieruchomości

agencja nieruchomości

(9 wyników)
  • Witam. Zaproponowano mi pracę w największej agencji nieruchomości w Jeleniej Górze na II warunkach do wyboru: I - na okresie próbnym 3 m-cznym 600zł na umowie + 20% z każdej podpisanej umowy sprzedaży lub wynajmu - paliwo i telefony opłacam z własnej kieszeni a później po okresie próbnym 70% ale bez stałej kasy (bez tych 600zł). II - na okresie próbnym 3 m-cznym 50% ze sprzedaży lub wynajmu a później po okresie próbnym 70% - oczywiście paliwo i tel na mój koszt Czy to dobre warunki dla ...
  • Tak z ciekawości pytam: z większości ogłoszeń wynika, że do agencji nieruchomości poszukują osób: 1. niekoniecznie z uprawnieniami pośrednika 2. z samochodem 3. z własną działalnością 4. gotowych pracować przez pewien czas (m-c ,dwa, do skutku??)bez wynagrodzenia (dochodu), za to ponosić różne koszty prowadzenia działalności. A już cechuje w tym sieć biur pod szyldem DRĄGOWSKI (z opisu na ich stronach naprawdę jasno wynika, że szukają kogoś do pracy - na dodatek nienormowanej, al...
  • Chciałabym zmienić pracę i szukam agencji nieruchomości, w której system płacy nie ogranicza się jedynie do prowizji, ale także takiej gdzie zapewnion jest podstawowa pensja. Wiecie które agencje w Warszawie oferują takie warunki? I jaka jest w ogóle prowizja od sprzedaży? Z góry dziękuję za informacje.
  • Mozecie mi podac adresy, ew. telefony do sprawdzonych agencji nieruchomości? Zaznaczam, ze immoweb i vlan znam:-))
  • Przeglądam vlan i immoweb, ale jakoś niespecjalnie mi się podobają zamieszczone oferty. Pomyslałam, że poproszę agencję o przesłanie jakichś ofert. Czy możecie mi polecić jakieś agencje?
  • Zamierzam szukać pracy wtakich agencjach czy to sie opłaca.Jak to wygląda,ktoś wie.Dzieki
  • Znacie jakieś dobre i sprawdzone w poludniowej Anglii? Wybieramy sie we wrześniu do Bournemouth i chciałabym wcześniej wynająć jakieś mieszkanko.
  • Jak to znimi jest
  • Myślę o otwarciu ag. nieruchomości pod dużym miastem, gdzie są tereny do sprzedania. Działają 2 agencje i kilka z innych rejonow ma czasem oferty z tej okolicy. Proszę o sugestie, na co powinnam zwrócić uwagę.Czy ktos prowadzi może taką agencję? Dziękuję.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się