Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    aktualnie

  aktualnie

  (3 wyniki)
  • W pierwszych słowach chcę podkreślić, że korzystałam z wyszukiwarki, ale wszystkie watki dotyczące GETINA są mocno nieaktualne, w zwiazku z dużą dynamiką rynku bankowego w ostatnim czasie. Szukam pracy i aplikowałam na stanowisko opiekuna klienta w tym banku, w niewielkim miasteczku, 40 tys mieszkańców. Jakie są warunki, jakie wymagania, może ktoś mi podpowie czy warto sobie zawracać głowę? słyszałam też, że bank ma problemy z wypłatą kredytów???
  • MAM MAŁE ZAPYTANKO CZY MOZECIE MI PODAĆ JAKIES ADRESY E-MAIL DO AGENCJI FOTOMODELEK IREKLAMY? CHCIAŁABYM WYSŁAĆ SWOJE ZDJĘCIA,BO AKTUALNIE JESTEM W AGENCJI GOOD SUMMER(IMPRESARIAT SOBOWTÓRÓW)
  • Szukam już od września pracy, która by mnie satysfakcjonowała. Ale niestety max co znalazłem to zapierdziel na magazynie za 1700zł. Chciałbym normalnie pracować od pon-pt po 8-10 godzin i mieć te 2k na czysto. Jest to możliwe? Dodam, że jestem studentem informatyki, uprawnienia na wózki, doświadczenie w pracy na magazynach budowach. Potrafię tworzyć strony internetowe. Mam własny samochód, aktualnie szukam pracy Poradźcie coś..
  Pokaż wątki z forum:

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nie pamiętasz hasła lub ?