Forum   aktualnie

aktualnie

(5 wyników)
  • Jesli czytasz to i jestes aktualnie na terenie Anglii to mozesz mi bardzo pomoc bez zadnego w zasadzie wysilku. Chodzi mi o to abys sprawdzil/a cene telefonu Nokia 7600 przy zakupie samego aparatu bez aktywacji lub w systemie pre-paid. Chodzi mi o to zeby nie byc zwiazany zadnymi umowami. Bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.
  • W pierwszych słowach chcę podkreślić, że korzystałam z wyszukiwarki, ale wszystkie watki dotyczące GETINA są mocno nieaktualne, w zwiazku z dużą dynamiką rynku bankowego w ostatnim czasie. Szukam pracy i aplikowałam na stanowisko opiekuna klienta w tym banku, w niewielkim miasteczku, 40 tys mieszkańców. Jakie są warunki, jakie wymagania, może ktoś mi podpowie czy warto sobie zawracać głowę? słyszałam też, że bank ma problemy z wypłatą kredytów???
  • MAM MAŁE ZAPYTANKO CZY MOZECIE MI PODAĆ JAKIES ADRESY E-MAIL DO AGENCJI FOTOMODELEK IREKLAMY? CHCIAŁABYM WYSŁAĆ SWOJE ZDJĘCIA,BO AKTUALNIE JESTEM W AGENCJI GOOD SUMMER(IMPRESARIAT SOBOWTÓRÓW)
  • Szukam już od września pracy, która by mnie satysfakcjonowała. Ale niestety max co znalazłem to zapierdziel na magazynie za 1700zł. Chciałbym normalnie pracować od pon-pt po 8-10 godzin i mieć te 2k na czysto. Jest to możliwe? Dodam, że jestem studentem informatyki, uprawnienia na wózki, doświadczenie w pracy na magazynach budowach. Potrafię tworzyć strony internetowe. Mam własny samochód, aktualnie szukam pracy Poradźcie coś..
  • Witam wszystkich, otrzymalem propozycje objecia lepszego stanowiska w duzej firmie komputerowej, w ktorej aktualnie pracuje. Stanowisko - specjalista ds. sprzedaży w warszawskim oddziele oprogramaowania dla duzych banków - 4 języki obce (m.in. angielski, niemiecki, rosyjski). Obowiązki: - pozyskiwanie klientów (najczesciej banki i instytucje finansowe) - przygotowywanie ofert i umów + tłumaczenia i uzupełnianie dokumentacji - budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientam obec...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?