Forum   branża budowlana

branża budowlana

(6 wyników)
  • Pozwalam sobie zadać forumowiczom głupie z pozoru pytanie. Wychodzę jednak z założenia, że nie ma głupich pytań. Czy jest w ogóle sens wiązać swoją przyszłość zawodową (w Polsce) z szeroko rozumianą branżą budowlaną? Myślę tu o perspektywie najbliższych 10 lat. Czekam na rzeczowe wypowiedzi.
  • Mam duże doświadczenie w tej branży. Potrzebuję od zaraz wyjechac za granicę. Szukam poważnych pracodawców!!!!!!
  • Bardzo duża polska firma z branży budowlanej proponuje tyle przedstawicielowi na sieci handlowe (tzw. key account). Oczywiście plus premia ale niekoniecznie do zrobienia co miesiąc. Pracownik ma duże doświadczenie. Czy to normalna stawka? Przecież to nawet nie jest średnia krajowa. Proszę o opinie, najlepiej osoby z branży.
  • Ile wynosi podstawa wynagrodzenia przedstawiciela handlowego w branży budowlanej?
  • Witam wszystkich! na początek może powiem, że ma 26 lat wykształcenie średnie techniczne [samochodówka] oraz wyższe ekonomiczne i dotychczas pracuję w dziale sprzedaży w małej firmie. Z powodów ekonomicznych chcę znaleźć lepszą pracę. Jednak zorientowałem się, że raczej na etat to się nie bardzo kalkuluje pracować [bez specjalizacji]. Stąd moje dążenie do założenia własnej firmy. Na początek przewiduję współpracę z moim kolegą [we dwóch będziemy wykonywali zlecenia]. Pytanie do...
  • jestem ciekawa jak wiele kobiet pracuje jako przedstawiciel handlowy co to za branze lub konkretnie firmy w ktoych kobieta ma szanse zostac przed. handlowym (oczywiscie oprocz przedstawicieli medycznych)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?