Forum   chrząstowice

chrząstowice

(4 wyniki)
  • Gdzie bywa a może dlaczego nie ma nigdy Pani Wójt z Chrząstowic na zebraniach ,naradach w Urzędzie Marszałkowskim czy Wojewódzkim? Czy ma aż tyle pracy ale gdzie ??? W Urzędzie jej tez nie ma,więcej jej nie ma jak jest.Dziwne jakoś inni wójtowie są w swoich Urzędach A pani Wójt jakoś w Chrząstowicach nie widać. Urlop? Może i tak tylko jest jego określona ilość. Więc co to może być????
  • Pani Joanno, Wielki szacunek za Pani słowa. Zapalczywość niektórych członków MN poraża, ciekawe do czego posuną jeszcze młode jastrzębie i kiedy władze polskie powiedzą "dosyć!" ?
  • Volksdeutsche... Gdyby nie ta poprzeczka... i gol z początku meczu uznany mimo spalonego...
  • Uroczyście odsłonięto tablice żołnierzy niemieckich poległych w 1945 roku. Dziennikarz NTO /zarabiający całkien nieźle na specjalnej wkładce o miernych treściach ale wygodnych liderom TSKN/ nie wspomniał ani słowem czy zachowano procedurę/prawo/ przy postawieniu tych tablic. Znalezione wcześniej nieśmiertelniki mogą zaświadczyć czy są to tablice zwykłych żołnierzy czy np. oprawców z SS. Lojalny Niemcom dziennikarz o tym nie wspomniał. Przypominam mu więc o tablicach w Kaplicy w ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się