Forum   czujący się niepewnie

czujący się niepewnie

(5 wyników)
  • Czy mógłby mi ktoś pomóc zinterpretować mój dzisiejszy sen. Śniło mi się ze leciałam balonem do którego przyczepione były dwa materace na jednym leżałam ja na drugim mój mąż i nagle jeden materac zaczął się przechylać a ja bałam się ze z niego spadnę i mocno się trzymałam aż w końcu spadłam. co to może oznaczać?
  • kobieta.interia.pl/news?inf=696055&pge=1 "Używasz męskiego zapachu? Podobają ci się wody dla mężczyzn? To charakterystyczne dla młodych kobiet. Zdaniem dr. Weinberga może oznaczać trudności z zaakceptowaniem własnej seksualności i kobiecości. Czujesz się niepewnie w okresie dorastania i potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa." Które dają Ci damskie perfumy, co za bzdura:-) "Czy istnieje eliksir miłości? Perfumy, które niezawodnie wywoływałyby pożądanie mężczyzn, pozostają...
  • ...że wrocławskie dziewczyny, wzorujac sie na Waszej modzie zaczynają ubierac sie w spodnie , w których krok wypada dokładnie miedzy kolanami! ja to odbieram jako kompletny zanik kobiecosci!!! czy mozecie cos z tym zrobić????!!!
  • "Kobiety czują się niepewnie w Twoim towarzystwie bo za dobrze wyglądasz i jesteś zbyt wymagajacy intelektualnie". Czy dresik z bazarku, nieświeży oddech i opowieści o piwsku i meczach poprawią Wam samopoczucie?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się