dojazd

(4 wyniki)
  • Bardzo proszę o pomoc - Prosty i szybki dojazd z lotniska luton do Victorii. Jest bardzo malo informacji na ten temat. Czy kursy autobusow(jakich?) sa codziennie, o jakich porach . Czy bilety kupuje sie w autobusie itd. Z gory bardzo dziekuje za pomoc. Jade w odwiedziny , pierwszy raz i troche jestem niepewna.
  • Interesuje mnie bardzo jaki jest najlepszy sposób dojazdu do Dublina. Autobus? Samolot? Jakiego rzędu jest to wydatek? Czy moglibyście mi polecić jakieś konkretne połączenia? No i jak samolot to jaki jest koszt przejazdu z lotniska do miasta? Ktoś gdzieś pisał że miesięczny bilet autobusowy w dublinie to ok. 70e. Jak wygląda sprawa stref? Czy w ramach tego biletu da się dojechać do lotniska?
  • jak najszybciej i najtaniej dojechać autem do Oslo? może ktoś wie?
  • Mam pytanie. Zaoferowano mi prace w Anglii przy produkcji (6 miesiecy). Praca nie jest ciezka. Pracodawca zapewnia chate za free, dojazd do pracy no i 40 h tygodniowo. Czasem mozliwe nadgodziny platne 4,75 funta na reke, ale jak z nimi bedzie to na razie za wczesnie zeby cos powiedziec. Stawke podstawowa netto w wysokosci: 3,75 funta na godzine. Moim jedynym wydatkiem bedzie jedzenie. Oplaca sie jechac? Aha przelot oplaca pracodawca, tak samo jak i zapewnia odziez sluzbowa. Pozdra...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się