Forum Auto-Moto Prawo jazdy
ZMIEŃ
    dojazd

  dojazd

  (9 wyników)
  • Witam, rozglądam się za dobrą szkołą w Wa-wie, gdzie będzie możliwość dojazdu do kursanta na jazdy i możliwość odbycia kursu w jeden weekend. Czy możecie coś takiego polecić? A przy okazji może macie jakąś godną polecenia szkołę. Będę bardzo wdzięczna. M
  • od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie, co daje dojeżdżanie do świateł na luzie (no może poza tym, że nie gaśnie silnik;p). Są osoby, które twierdzą, że wtedy jest mniejsze zużycie benzyny, ale spotkałam się z opinią, że jest wręcz przeciwnie. Na kursie uczono mnie, że do świateł dojeżdżamy na biegu i po zatrzymaniu wrzucamy luz+noga ze sprzęgła. Przyznam, że próbowałam w samodzielnej jeździe obydwu metod i jakoś nie widzę różnicy w spalaniu. A jak jest u Was?
  • szukam dobrego instruktora ktory przypomni jazde.prawo jazdy zdawałam dobrych kilka lat temu i niestety ze wzgledu na brak srodka transportu nie jezdziłam wcale czyli w sumie po miescie jeżdziłam z 10 godz,troche mało, prosze o namiary na dobrego instruktora z dojazdem, z gory dzieki i pozdrawiam.
  • Rozważnych decyzji, trafnych wyborów. Żebyście mieli na co czekać i dokąd wracać. Dużo uśmiechu i oczywiście prawka. Nie rozwodzę się, bo już chyba wszyscy mają dość życzeń po wątku świątecznym:) Odpoczywać od permanentnego - macie 2 dni:) P.S. Jak ktoś znajdzie na parkingu przed Radarową stalowoszary koronkowy szalik, to to jest mój szalik - oddawać!:) P.S.2 Dojazd z Wa-wy Centralnej do Cze-wy zajmuje mi o pół godz. mniej, niż dojazd z pracy do domu.
  • Jak myślicie jakie warunki musi spełnić OSK, aby uznać go za profesjonalny? Zdaje seobie sparwę, że dla każdego profesjonalizm oznacza co innego. Ale czy dojazd do kursanta świadczy dobrze o szkole czy żle? Pytam, bo spotkałam się z odpowiedzią, że OSK nie jest firmą taksówkarską i nie zastępuje komunikacji miejskiej. Co o tym myślicie?
  • Mam prośbę do forumowiczów "robiących" PJ w małych miastach i miasteczkach. Chciałbym abyście rozwiali moje wątpliwości i zapewne nie tylko moje. W czym rzecz. Kursanci uczący się jeździć w miastach dużych, z dużym natężeniem ruchu, z rondami, światłami i całym tym interesem mającym nam ułatwić życie, są wg mnie lepiej wyszkolenie niż Ci, jeżdżący kursy w miejscowosćiach bez tych wszystkich szykan. Wyprostujcie mnie proszę, jeżeli się mylę.
  • znak z ograniczeniem predkości /ten okrąglutki biały z czerwoną oblamówką i czarnymi cyferkami np.60 / to obowiązuje nas gdy go mijamy nie do najbliższego skrzyżowania tylko do najblizszego kolejnego takiego znaku z inną wartością, bądź znaku odwołującego zakazy, tak??? czyli, jeśli np skręcę w poprzeczną ulicę do tej po której jechałam i stał taki znak to dalej mnie on obowiązuje? tzn. do odwołania innym znakiem?
  • Odkąd robię prawo jazdy i wczytuje się w PRD męczy mnie jeden przepis, cytuje: Artykul 13 ustęp 2: "2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 metrów. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 metrów od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu. 3. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone t...
  • Witam. Za pare dni mam egzamin praktyczny i chciałem się zapytać jak najczęściej przebiega trasa egzaminacyjna w ośrodku przy powstańców śląskich??. Znalazłem już na tym forum taki wątek i była tam trasa ale to była trasa dla egzaminu na starych zasadach który trwał jeszcze 25min a ja chce aktualne informacje. Z góry wielkie dzięki.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się