Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      dojazd

dojazd

(5 wyników)
    • Kochani chciałbym abyscie podzielili się swoimi rekordami czasowymi w dojeździe do pracy i z powrotem, wszystkie środki lokomocji. Stawiam wysoko ( moim zdaniem) poprzeczkę na najdłuższy czas dojazdu do pracy Radom-Warszawa-Radom : pobódka (4.45), wyjazd autobusem (5.15), rondo warszawskie (5.45), "stopem" do Warszawy przyjazd ok. godz. 7-7.30 Okęcie, tramwaj nr 9 na Gocławek (Okęcie-Gocławek) godz.8-8.30, dojście do Nadnieprzańskiej 8.15-8.45, godziny pracy 9-17, powrót w tem sam...
    • Od niedawna szukam pracy. Odpowiadajac na ogłoszenia, wysyłam swoje aplikacje do firm doradztwa personalnego, które szukaja pracowników w imieniu przyszłego pracodawcy. Zdarza się, że firma ta ma siedzibę w drugim końcu Polski. Więc jak to jest z przeprowadzaniem tych rozmów? Szukam pracy w Poznaniu, ale cv wysyłam do Warszawy. Czy firma oddelegowuje pracownika do Poznania, by na miejscu przeprowadził rozmowy, czy też zapraszają do siebie? I jak z kosztami podróży? Czy jest przyjęt...
    • Jak w temacie - ile czasu dziennie musicie poświęcić na dojazdy do pracy?? O której wstajecie, żeby dotrzeć na miejsce na czas, o której wracacie do domu?? Pozdrawiam
    • Mam pilne pytanie czy ktos zna firme z Piaseczna Saint- Gobain Ecophon Sp. z o.o??????? i jeszce ejdno pytanie bardzo wazne mieszkam na dolnym mokotowie , czy jest dobry dojazd do Piaseczna, i czy sa jakies autobusy??? Bardzo prosze o porade, ile sie jedzie, ile trzeba wydac miesiecznie na dojazdy???
    • wyslalem aplikacje na managera ds kontaktu z klientami-obecnie trwa rekrutacja do roznych miast w polsce, wypelnilem online test po ang, potem otrzymalem od nich maila ze zapraszaja mnie do drugiego etapu na testy do warszawskiej centrali, mam pytanie czy ktos juz uczestniczyl w takich testach i czy firma zwraca kosszty dojazdu-mieszkam i pracuje w gdansku i drugie pytanie jak tam dojechac - na ul. zabraniecka-z dworca centralnego? moze jezdzi tam jakis bezposredni autobus lub tra...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się