Forum   drawno

drawno

(3 wyniki)
  • A jeśli się okaże że z powodu braku łączności ktoś ucierpiał bo nie przyjechało pogotowie, straż czy inna służba, to powinni za to też odpowiedzieć.
  • Widzieliscie te nie pokoszone trawniki z chwastami ponad metr, uschniete lub przemrozone krzewy. Co jest grane, nie ma na to kasy? Jak w Drawnie prosze zatrudnic bezrobotnych pobierajacych zasilek a bez pracy na pare godzin i po sprawie. Czemu pijaczkowie i wadale zamiast mandatow ( nie placa ich bo nie maja z czego) nie dostaja nakazu prac porzadkowych jak w innych miasatach. O co chodzi w tym Szczecinie. Prosze zwrocic sie o rade do burmistrza Drawna WLADZE Szczecinskie.
  • Zamek Niemiensko Jeszcze w latach 60-tych XX wieku w zamku mieścił się ośrodek szkolenia leśników i siedziba leśnictwa. Obecnie zamek zamieszkują wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Budowla powstała na początku XX wieku z inicjatywy Jakuba Virigensa von Arnin. Budynek posiada 4 kondygnacje, loże, tarasy oraz rozległy park, który założony został w latach 30-tych XX wieku. Do dziś można tam podziwiać okazałe dęby, świerki i sosny. Na skarpie opadającej ku Sł...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się