Forum   epidemia grypy

epidemia grypy

(5 wyników)
  • U nas w Kanadzie juz widac smiertelne zniwo tegorocznego wirusa grypy. Dopiero poczatek sezonu a juz jest wiele zgonow.
  • Jak dla mnie działania mediów i afera wobec braku szczepionek to tylko siana specjalnie panika i strach wśród ludzi. Pisałam zresztą o tym szelest-stron.pl/2009/11/06/komu-zalezy-na-grypowej- panice/ Najgorsze, że nie potrafią media zrozumieć prostej zależności - skoro szczepionka jest taka dobra i taka bezpieczna to dlaczego firmy nie chcą wprowadzić jej same na rynek, a co za tym idzie wziąć same odpowiedzialność za jej działanie!?
  • Co profilaktycznie dawać ,żeby nie dopadła grypa( chodzi mi o 3 letnie dziecko).Straszą epidemią grypy w całej Eurpoy, co robić.Szczepić dziecko ,czy nie?
  • Prosze napiszcie mi co jest dokłądnie ztą epidemią panująca na oddziale w Imid??????????????????????????? ???????????????? Mamy termin na 8 lutego i zastanawiam się, czy nas nie odeślą. Czy wogóle teraz przyjmują dzieci czy nie????????? Ma ktoś bieżące informacje???? Pozdrawiam Arleta
  • Jutro jest dzien w ktorym daje dzieciom ostatnia przypominajaca dawke Dolivaxilu. Mati w srode skonczyl trzydniowke, a Madzia przez ostatni tydzien byla chora, teraz juz chodzimy na dwor, ale jeszcze ma lekka chrype i lekki katar. Czy mozna przesunac podanie leku, czy mam podac? Aga
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?