Forum   erie

erie

(6 wyników)
  • Moze wszyscy wiedza, dlaczego zniknela, ale ja nie, brakuje mi jej zyczliwosci dla swiata, uczciwosci i naturalnosci. Zyczliwosc z jaka spotykaja sie jej wpisy najlepiej swiadcza jak jest lubiana.
  • Czytałam sobie właśnie twoją powieść, kiedy kolejna burza mi przerwała. Po ponownym włączeniu kompa doczytałam do końca i chciałam skreślić te parę swoich słów, ale zastanawiałam się, gdzie mogę to zrobić... nie chciałam zakłócić rytmu kolejnych odcinków, więc pzwoliłam sobie na otworzenie nowego wątka. Fajnie i relaksująco czyta się twoją powieść. Mam wrażenie, że prawda miesza się z fikcją, chociaż w trakcie czytania tego nie odczuwam. Momentami jest mi dosyć bliska, bo wspomin...
  • Cos sie nie pokazuje,a ja tak czekam na opowiesc z wakacji:))Jakby nie bylo serdeczne pozdrowionka:)))
  • Z okazji urodzin życzę Ci dużo, dużo szczęścia. "Jeśli chodzi o szczęście, to warto się po nie bardzo nisko schylić" Erich Maria Remarque jagry.enom.pl/ogrod/marcinki.jpg
  • Od jutra bede sukcesywnie zamieszczac moja wakacyjna opowiesc, a dzisiaj otworzcie link ze zdjeciami :) groups.msn.com/albumczterdziesteki/podrozerie.msnw To kilka wybranych, bedzie wiecej, jezeli album pomiesci :)
  • Brak(16)

    "Gdy jesteś to cię nie ma A gdy cię nie ma - to dopiero jesteś!"... Poznikało z 40+ tyle osób... Wiem, wiem - forum to nie obowiązek, tylko przyjemność. I jeśli ktoś nie ma przyjemności - to po prostu tutaj nie pisze. Ale i tak... No nic - miłego dnia wszystkim! :-)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?