Forum   grupę lotos

grupę lotos

(7 wyników)
  • Skoro Sz.P. Olechnowicz który za pieniądze Petrobalticu doradzał tej firmie jako najlepszy sposób prywatyzacji samodzielne wejście na giełde, to teraz chyba tylko z tego powodu że jest prezesem Lotosu zdania nie zmienił?, a może jednak?. A może chodzi o to by maksymalnie podwyższyć wartość Grupy Lotos gdyż wtedy jako prezes więcej wartej firmy dostanie osobiście więcej przy wejściu Grupy Lotos na giełde?. Żal mi tych biedaków z Petrobalticu którzy są kolejną ofiarą kogoś chciwości.
  • nastepny idiotyczny tytul ze znakiem zapytania na koncu. czy kaczynski to kosmita...........?
  • ministerstwo sie nie zgadza-a to ciekawe wy juz w polsce nie macie nic do powiedzenie i miec nie bedziecie,prze....cie kraj zostaniecie tylko co najwyzej na poczatek tania sila robocza ktora to kolchoz przeksztalci w parobkow i niewolnikow.Ten obecny rzad w calosci powinien dyndac.
  • .. i trzeba bardziej "uległego" człowieka na czele takiej grupy (wiadomo, po co). Pisuarowi szmaciarze przecież nie mają skrupułów przed wywracaniem wszystkiego wokół do góry nogami - nawet na odchodnym.
  • Mam to w d...e sprzedalem (dobrze) skarbonke i niech sie inni martwia,a ja jezdze rowerem jak jest cieplo,a jak zimno komunikacja miejska.
  • NO I HUJ NAM Z TEGO
  • Wzrost prochemu zaczoł niedawno i potrwa jeszcze całą jesień ,bo juz wrześniu,a na pożniej na początku padziernika nasza spółka prochem poda zbliżone wyniki finasowe zysku netto i przychody za 2004. Już mówi się naszej spółce ze są one ponad 10 mln zł ,a to oznacza się ze wskażniki będą niskie np. przy zysku netto 10 mln i cenie 18 zł mamy c/z poniżej 7 a jest szansa na 15 mln zysku netto ,a to oznacza c/z 4.5 przy cenie 18 zł. Ale niedługo ogłoszi nam giełda w komunikacie o umożen...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się