Forum   grzybica stóp

grzybica stóp

(7 wyników)
  • Proszę o wykaz prep. grzybobójczych. Możliwe zasosowanie preparatów ziołowych o działaniu grzybobójczym.
  • a konkretnie przestrzeni między czwartym a piątym palcem u stopy. Męczę się z tym od jakichś dwóch tygodni. Mam przepisany Pirolam w żelu ale problem jest taki że nawet nie można go dobrze wetrzeć, bo taka rozpadlinka mi się zrobiła, że pozostaje mi tylko kapkę tego żelu tam wpuścić ale po pewnym czasie wypływa i nici z leczenia... No to kupiłam sobie DAktarin puder w sprayu, ale ten z kolei tak mi wysuszył skórę, że jeszcze bardziej mi pękła... Może ktoś miał taki problem i się go pozbył??
  • Od wielu lat mój mąż leczył nawracającą grzybicę stóp i paznokci , nie mogliśmy sobie poradzić a rozwiązanie było proste jak słońce - trzeba było zdezynfekować źródło zakażenia - buty kupiłam w aptece internetowej Butosept zestaw preparatów do dezynfekcji na grzyby - jak ręką odjął . Czasem proste rozwiązania są najlepsze.
  • Czy znacie jakieś skuteczne środki na ciągle powracającą grzybicę stóp?? Może jakieś ziółka??
  • Z marnym skutkiem usiłowałam zwalczyć grzybka na podeszwach stóp (różne maście i żadna nic nie dała). Traf chciał, że ginekolog przepisała mi orungal na grzybicę w pochwie (cała zagrzybiona chyba byłam ;)) i co? Stópki jak marzenie! Aż dziw, bo na ulotce nic o tym "ubocznym" działaniu nie ma. Czy to możliwe?
  • mam problem.od roku chodzę po dermatologach aby wyleczyć swoje stopy.Jednak zmieniam lekarza poraz trzeci bo nie umie mi pomóc.Podobno mam drożdzaki/dermatofity mam tysiące maści i nic mi nie pomaga.Jak jedna maśc pomogła na chwile to za jakiś czas się znowu grzyb pojawił i tym razem maść już nie pomogła.Nie wiem co mam robić.Nogi bolą i zaczynają ropieć.:( może miałyście taki problem i możecie polecić jakiś lek cód.
  • Słuchajcie czym najlepiej leczyć grzybicę stóp, mąż ma drobne małe bąbelki z płynem, czasem są to plamki lekkobrązowe, skóra robi się sucha w tym miejscu, peka i schodzi.Trochę go swędzi, a jedna stopa nawet dziwnie piecze, był 3 mies temu u dermatologa, który stwierdził grzybicę kazał uzywac undofenu w sprayu i Flumykonazol doustnie, przeszło, a teraz nawraca to samo :-( Mąż nie chce isc do lekarza, nie mam do niego siły, nie chcę sie zarazić, prosze napiszcie co mu kupic w apt...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?