Forum   brat stryjeczny

brat stryjeczny

(8 wyników)
  • od ponad dwóch lat spotykam się z moim bratem stryjecznym. on i jego najbliższa rodzina uważają, że nie jesteśmy prawdziwą rodziną i spokojnie możemy być ze sobą, już planują nasz ślub. jednak ja mam obawy i dlatego moja najbliższa rodzina nic o nas nie wie. sytuacja wygląda tak: jego dziadek jest stryjem mojego dziadka, czy to rodzina dla mnie czy możemy być ze sobą? bardzo proszę o konkretną odpowiedź.
  • czy to sierpem czy młotem trzeba dobić PiSowską hołotę, powiedział MSZ. W tym wszystkim najważniejsze jest to, że mamy do czynienia z hołotą.
  • Właśnie wróciliśmy ze spaceru...a ja cały czas analizuję dzisiejszą sytuację. Moje dziecko ma trzy latka.Zimą synek bardzo często bawił się na rynku w takim piwnym ogródku (zimą był nieczynny).Teraz oczywiście jest czynny i pełno tam ludzi. Spacer przebiegał bardzo miło do chwili, kiedy poszliśmy na rynek.Synek zobaczył ogródek i od razu pobiegł do niego.Wszedł do środka i oglądał lody.Wybiegł i powiedział "mamo chcę coś kupic".Odpowiedziałam, że nic nie kupujemy bo przed chwilk...
  • Chcialem poinformowac zainteresowanych, ze piszacy na slaskich forach moj kuzyn (brat stryjeczny) pod nikiem 'somepoint210' zginal w wypadku samochodowym. We wtorek, czyli dzisiaj czasu polskiego odbedzie sie pogrzeb. Dziekuje.
  • Jan Brzechwa, w rzeczywistości Lesman, brat stryjeczny Leśmiana, Żyd, urodził się w Żmerynce na Ukrainie...To kim jest? Hihi...Primaaprilisowa zagadka dla Romana...
  • Tak sobie przeglądałem Strefę MP3 na WP.. kurcze.. niezła ilośc białostockich kapel się tam promuje (mimo, iż wiele nie wystawiło nawet jednego utworu).. Najliczniej nasze miasto jest reprezentowane w gatunku "hip hop/rap".. ale nie brakuje też rocka czy muzyki alternatywnej.. Macie jakiś znajomych w takich kapelach?.. Może ktoś z Was gra? Co się Wam podoba? :) W.
  • czy malzenstwo z kuzynem pierwszego stopnia jest w Polsce legalne?slyszalam ze w wiekszosci krajow europejskich i prawie polowie Stanow-tak.co sadzicie na ten temat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?