Forum   historyk sztuki

historyk sztuki

(5 wyników)
  • Dawno takich bzdur nie czytalem. Szczegolnie co do perspektyw zawodowych i realiow pracy. A jestem historykiem sztuki z 10 letnim stazem.
  • interesuje mnie czy komuś po polskich studiach na kierunku historia sztuki udało się znaleźć pracę w zawodzie (muzea, galerie, antykwariaty, archiwa) w krajach unijnych. Jestem świeżo po studiach, znam angielski i wybieram sie szukać pracy do UK Czy ktoś się orientuje jakie są oczekiwania pracodawców w tej dziedzinie?
  • Witam. Co myślicie o ukończeniu studiów historii sztuki? Jak patrzą pracodawcy na osobę po tym kierunku? Jak wygląda sytuacja z pracą w muzeach, galeriach, domach aukcyjnych, domach kultury, urządach konserwatora zabytków? Pytam ponieważ złożyłem dokumenty na ten kierunek i nie wyobrażam sobie studiowania niczego innego. Może jacyś absolwenci dziennej historii sztuki na UW odwiedzają to forum i mogą się podzielić swoimi doświadczeniami z pracą po studiach?
  • Jestem prawie historykiem sztuki - piszę pracę mgr i będe się bronić na jesieni. Szukam pracy na część etatu, mam wiedzę z zakresu sztuki, duże wyczucie estetyczne i zdolności plastyczne, doświadczenie handlowe, dobrą prezencję.
  • Jaka praca czeka absolwenta historii sztuki????, co może robić????i gdzie pracować????
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?