Forum Gospodarka ODZIEŻ UŻYWANA
ZMIEŃ
      interesy

interesy

(3 wyniki)
    • WITAM SAMA SPROWADZAM DO MOJEGO SKLEPU ODZIEŻ UŻYWANĄ Z ANGLII I MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE JEST KOLOSALNA RÓŻNICA TOWAR KUPIONY W POLSCE A W ANGLII JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY TO MOGĘ ODSTĄPIĆ NAMIAR NA HURTOWNIE W ANGLII JAK I TRANSPORT DO POLSKI NO I OCZYWIŚCIE TOWAR WYCHODZI TANIEJ JAK W POLSCE I TO NIE MAŁO POZDRAWIAM
    • Prowadzę sklep z odzieżą używaną zaledwie od czterech miesięcy, początek był super, styczeń jak na razie był dla mnie miesiącem najgorszym ( podobno to norma o tej porze roku i przy takiej pogodzie ), czy u Was jest tak samo, czy powinnam raczej myśleć o zwijaniu interesu? Kiedy wprowadzić odzież wiosenno - letnią, a przestać kupować jesienno - zimową?
    • Jak się do tego zabrać.Jak kalkulować opłacalność takiej inwestycji.Jaka ilość towaru musi iść do kosza.Jaki towar się opłaca najbardziej sort,nisort, z wieszaka ???? i w jakich cenach.Sklep będzie w Warszawie.Na jakiego klienta się nastawiać- dzieci,młodzież starsi,czy wszyscy? Niech ktoś do mnie napisze.:)A może ktoś szuka wspólniczki.Co dwie głowy to nie jedna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się