Forum   dopuszczający

dopuszczający

(13 wyniki)
 • Jaka jest poprawna nazwa oceny 2? Wstyd się przyznać , ale nie wiem. Proszę o pomoc, bo dopiero pierwszy tydzień pracuję :-) ( jak ja chodziłam do szkoły to były mierne).
 • "A co, jeśli w podręczniku są błędy, o czym "Gazeta" pisze od kilku dni? Rozporządzenie mówi, że MENiS może cofnąć z urzędu dopuszczenie podręcznika do szkół po zleceniu dwóch dodatkowych recenzji. Z kolei recenzenci, którzy taki podręcznik z błędami dopuścili, mogą zostać skreśleni z listy." - jest jeszcze inne wyjscie, recenzenci, ktorzy taki podrecznik z bledami dopuscili powinni zaplacic 4.8 tys zl do kasy.
 • Oto 2 zdania z podrecznikow: Elles absorbait tout l'oxygene de l'eau, si bien que les poissons et les autres plantes meurent asphyxies. (Skoraszewski, Repetytorium...) Bientot l'enorme poisson fut fut eventre par les coups de hache, et l'attention du maitre d'equipage fut attiree par un objet qui se trouvait dans son estomac. (Les enfants du capitaine Grant - version abregee) Naprawde francuski dopuszcza az taka dowolnosc logiczna?
 • jak to jest z poprawkami? jakoś nigdzie nie mogę znaleźć, a przypuszczam, że w przyszłym roku to już niechybnie kogos obleję. czy test na egzamin komisyjny układa sie na bazie wymagań na ocenę dopuszczająca? bo są nauczyciele, którzy twierdzą, ze układa się 'ze wszystkiego'i uczeń ma napisac na te 36%. a inni uważają, ze układa sie tylko z materiału na '2' i to ma napisac na 90-100%. i teraz to już nie wiem, bo w regulaminie tej szkoły też nic nie ma. a jak wy robicie?
 • w statucie szkoły są takie terminy jak- - "ocena negatywna", czy jest to tylko 1, czy 2 to też ocena negatywna? - "praca pisemna", czy kartkowka to też praca pisemna, czy pracą pisemną jest tylko sprawdzian?
 • Za rok będę (mam nadzieję) pisać maturę... Planuję zdawać ją z angielskiego na poziomnie podstawowym oraz z polskiego i historii sztuki na poziomie rozszerzonym. Planowałam też pisać maturę z historii (rozszerzoną), ale doszłam do wniosku, że sobie nie poradzę. Tylko za bardzo nie wiem co będzie jeżeli jako drugi kierunek studiów wybiorę ten, na który trzeba będzie mieć zdaną maturę z historii... Czy mam wtedy jakieś szanse na dostanie się? Jest możliwość napisania jakiś egzaminów...
 • Sprzeczamy się z mężem o to czy swędziało, czy swędziło. Która z tych form jest "bardziej" poprawna, bo słownik dopuszcza obie?
 • Niedopuszczający? czy Nie dopuszczający? Sposób niedopuszczający do podwójnej płatności?? Spsób nie dopuszczający do podwójnej płatności> Jestem za wersją pisaną łącznie, ale po przejrzeniu googla mam wątpliwości.
 • ... a jak zapytac to jak? dawno nie widzialem sie ze swoim znajomym (jesli mozna uzyc takiego slowa) i chcialbym Mu dac oryginalny upominek - koszule (a jako, ze bedzie to konkretna firma, grosvenor - chcialbym byc pewny, ze bedzie w rozmiarze) Czy spytac sie wprost o rozmiar kolnierzyka, czy tez robic podchody, jesli tak? Osoba ta na mysl o byciu obdarowanym unosi sie honorem i nie dopuszcza nawet takiej mysli. Boje sie spytac wprost bo moze jeszcze sobie zazartuje a cena takiej k...
 • Proszę o komentarz co do wyrazeń: Tu pisze, że.... , a ty jest napisane tu wisi obrazek, a tu jest zawieszony obrazek
 • Jaka jest różnica między oceną niedostateczną a dopuszczającą otrzymaną z krótkiego sprawdzianu z języka obcego? Bo moja nauczycielka nie widzi chyba żadnej. Mimo tego że zdobyłam liczbę punktów na ocenę dopuszczającą postawiła mi ocenę niedostateczną. Gdy podeszłam do niej i jej to delikatnie powiedziałam stwierdziła że niema różnicy między tymi ocenami.Dodam tylko że inna uczennica miała mniejszą liczbę punktów i dostała dopuszczającą. GDZIE JEST TA SPRAWIEDLIWOŚĆ???????????????????????????...
 • Moi drodzy! bardzo mnie ciekawi co myślicie na temat zajmowania kolejki.Czy Waszym zdaniem to jest w porządku wobec innych?Moim zdaniem to cwaniactwo.Owszem,dawniej bywało tak,że kolejki za pralkami były kolejkami w których stało się po kilka godzin i opuszczenie kolejki czasem bywało konieczcne, ale teraz gdy kolejki są conajwyżej kilkunastominutowe nie jest w porządku(moim zdaniem)jeśli ktoś stoi te kilkanaście minut a inny ktoś sobie "zajmuje kolejke" i idzie zrobić coś inneg...
 • wysyłamy SMS czy SMS-a?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się