Forum   jaromira netzla

jaromira netzla

(5 wyników)
  • A w tym czasie Dziennik pisze o bizantyńskich wakacjach Sławomira Skrzypka. Tanie państwo szybko się skończyło, bo nie było nas stać na coś takiego. www.skubi.net/bank.html
  • Skowyt hien nad Warszawa. Inaczej nie mozna skomentowac tej medialnej akcji. Czlowiek zostal oskarzony o zwiazki z firma zajmujaca sie przestepczym procederem. Kazdy adwokat ma do czynienia z kryminalistami, ktorych broni przed sadem. Czy w zwiazku z tym powinien byc podejrzany o kryminalne inklinacje? A czy ta firma FMC zostala zlikwidowana? Czy zarzadcy firmy Finance Management... siedza w wiezieniach za pranie pieniedzy? Czy pan Netzel byl ciagany po sadach w zwiazku ze zwia...
  • "Zdaniem dziennikarzy tygodnika, dymisja Jaromira Netzela była nieuchronna, gdyż nie spełnia on formalnych wymogów obowiązujących na zajmowanym obecnie stanowisku." To jakim cudem znalazł się natym stanowisku? Kolejna PiSo-kompromitacja.
  • Wspaniale !!! Nikomu nieznany adwokat z Trójmiasta zostaje szefem jednej z największych grup finansowych w kraju. Wspaniały specjalista. Pewno pomagał kiedyś braciom Kaczyńskim podzielić spadek po ciotce albo w innej trudnej sprawie wykazał się znajomością tematyki wielkich finansów.
  • nic nowego oprócz tego ze siedział w mafii a zgodnie z wytycznymi pisiaru taki list polecajacy jest OK i nawet wskazany.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się