Forum   karty kredytowej

karty kredytowej

(275 wyników)
  • Szukam jakiejś karty kredytowej oferującej rabaty w sklepach. Do tej pory najbardziej zainteresowała mnie karta z Citi Handlowy gdyż oferuje zniżki w ponad 4700 punktach sprzedaży! Czy jakaś karta kredytowa oferuje rabaty w jeszcze większej ilości sklepów? Na tą chwilę Citi-Elle wydaje się kartą wręcz idealną dla każdego kto kocha kupować :)
  • Wszystko zależy od tego w jaki sposób pracownia badawcza sformatowała pytanie. Wydaje mi się, że dla większości rodaków karta płatnicza, debetowa czy kredytowa to jedno i to samo. Niestety potrzeba minimum wiedzy, aby na pytanie np.: "Czy używa Pan/Pani karty kredytowej do wypłat z bankomatu?" odpowiedzieć "Nie, używam karty debetowej".
  • Może orientujecie się, który bank wydaje aktualnie karty kredytowe zwolnione z opłaty za jej używanie? sporadycznie bym korzystała z tej karty więc nie kalkuluje mi się opłata za nią
  • Ja też tak miałem, że chciałem kupić na kredyt i pan mnie poinformował że wydadzą mi kartę kredytową. Więc mu powiedziałem, że jej nie chce, a on mi na to że nie ja będę decydował czy kartę chcę czy nie, tylko komputer to generuje. Papiery, umowa już była przygotowana tylko podpis złożyć. Podziękowałem i wyszedłem. Mina pana za biurkiem wynagrodziła mi brak zakupu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się