kolejki

(8 wyników)
  • Witam, Czy któraś z Was mogłabym coś powiedzieć o lekarzach z Feminy w Rzeszowie, a konkretnie z przychodni na ul.podkarpackiej. Słyszałam dość krytyczne opinie na temat dr wróbel, ale oprócz niej przyjmuje jeszcze dwóch lekarzy i nie wiem do kogo sie zarejestrować...
  • Słyszałam juz wiele opinii dotyczących lekarzy z Corfamedu. Czy mozecie mi polecić jakiegoś odpowiedzialnego lekarza, który by poprowadził ciążę?? Zależy mi na konkretnym lekarzu, dla którego na pierwszym miejscu liczy sie zdrowie matki i maluszka a nie kasa!!!
  • Chodzi mi o tabletki i spirale...prosze o opinie.
  • Witam! czy moglybyscie polecic mi dobrego optyka w Krakowie lub okolicach (np. Mylenice, Dobczyce, Wieliczka)? Zalezy mi na takim, ktory by robil badanie wzroku, byl kompetenty i godny zaufania... Dzieki!
  • jw. wpisujcie.
  • j.w.
  • Witam! Odwiedziłam dzis moj rejonowy ośrodek zdrowia i załamalam sie zupelnie. Bez dania łapówki nie ma szans na jakiekolwiek kulturalne leczenie ani nawet traktowanie człowieka!!! Do tej pory chodziłam do ginekologa na UW, poniewaz studiowałam w Warszawie. Jestem złamana. I zła. Czy to tylko wyjątek, czy u Was tez tak sie dzieje???? Przez 4 godziny czekania na wizyte - na marne dodam - nasłuchalam sie bardzo duzo na temat wysokosci łapówki, jaka nalezy wreczyc lekarzowi.... Dodam o...
  • Chodzi mi zwłaszcza o ginekologa i dermatologa. CZy możecie podzielić się doświadczeniami?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się