kolejki

(4 wyniki)
  • Czy w Imidzie mozna mieć ze sobą podgrzewacz do butelek i słoiczków?
  • Już zdążyłam się porządnie nastresować, szykować psychicznie, a tu wiadomość, że mają "kłopoty z salą operacyjną". Akurat. Zamiast 23 sierpnia zaproponowano nam 29 marca 2007r.Nie za późno na przeszczep? Jedyne rozwiązanie to telefon co piątek z nadzieją, że zwolni się jakieś miejsce... Bardzo bym chciała jeszcze w tym roku, potem będzie mi bardzo trudno ze względu na maluszka w domu.Ech...
  • Witam. Czytajac wasze forum mam pytanie czy ktoś w wieku 35 lat robił operacje korekty nosa-oczywiście majęc rozszczep podniebienia i wargi. Będac dzieckiem miała operacje w Polanicy dot. rozszczepu podniebienia i wargi. Potem miałam w wieku 18 lat przyjechac na korektę nosa ale bałam sie, po prostu nie czułam że jest to mi potrzebne. Teraz chciałabym, nabrałam odwagi na taka korektę. Jak ktoś miał taki problem lub taka sytuacje proszę o kontakt Pozdrawiam Jadwiga
  • Moj syn ma 2,5 roku i rozszczep podniebienia miękkiego.Na 4 marca (czekamy od czerwca 08) mielismy termin,a wczoraj sie okazalo,że wypadlismy całkiem z kolejki i nowy termin na pazdziernik.Wkurzona zadzwonilam do dr,ktory układal grafik,a on do mnie z pretensjami ,zeby sie do Ministerstwa zwrócic,i ze male dzieci sa najwazniejsze,a moj syn nie bo ma 2,5 roku i widocznie niech sobie ma tą wade,bo co tam ,jak on bedzie mowil.Tak to jest w Instytucie Matki i Dziecka.Ja rozumiem,prz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się