Forum   krupki

krupki

(3 wyniki)
  • No coż została nam jedna wypożyczalnia filmów!!!Kino zamkniete wypożyczalnia jedna!!!Krupkowski robi co chce!!!Ceny szalone za wy[pozyczenie filmów a on wyrzuca i beszta ludzi jak śmieci!!!No i co wy na to?MOze ktoś by mu zrobił konkurencje w NASZYM MIESCIE?Bizmesmeni odezwijcie sie!!!
  • Witam ponownie Mam prośbę czy możecie podać numer telefonu do Słuchmedu? Chciałabym się zorientować w możliwościach wieczornego, ewentualnie nocnego badania ABR i przede wszystkim w kosztach na dzień dzisiejszy. I jeżeli moglibyście polecić jakieś zakwaterowanie, żeby pospać do rana po badaniu, to byłabym baaaardzo wdzięczna. U nas w Białymstoku nie mamy takiej możliwości, a w CZD w Wa-wie najpóźniejsze badanie to 19.00. Do Kajetan jeszcze się nie dodzwoniłam, ale tam na pewno ko...
  • bojka(5)

    Bou chop z babom, sioli groch pod uawom. I ros tyn groch az do uawy. Wywiertali w uawie dziura. Ros groch az do pokuadu. Wywiertali w pokuadzie dziura. Roz groch az do dachu. Wywiertali w dachu dziura. Ros groch az do nieba. Babao prziniys drabina! I wloz po groch do nieba. A wouo: babo nastawiej necki, bo lecom pieczki Buch chop na ziymia!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?