Forum   łaszczów

łaszczów

(11 wyników)
  • "Podręczniki historii dawnej Polski odnotowują ku przestrodze potomnych niechlubną postać Samuela Łaszcza – bezkarnego szlachcica warchoła, który swoją pogardę dla obowiązującego w Rzeczypospolitej prawa okazywał podbijając delię ciążącymi nań wyrokami sądowymi. Dzisiaj tę samą pogardę dla prawa i to samo chełpliwe poczucie bezkarności demonstruje idol lewicowych salonów, europoseł prof. Bronisław Geremek. Wprawdzie „drogi Bronisław” genetycznie wywodzi się ze „...
  • Kto tę kobietę tam trzyma ? Zero lotności,zero urody - morda jak łopata.Zaprosi jakichś stryjów i samograj odchodzi.Jestem przeciwko jej na antenie.
  • Błogosławiony St. Starowieyski z Łaszczowa, wielki wyznawca Chrystusa , męczennik za wiarę Przed wojną wziął ślub z Marią z Szeptyckich w rodzinnym majątku swojego teścia w Łabuniach , a nastęþnie zamieszkał w Łaszczowie . Był gorliwym katolikiem , prezesem i Akcji Katolickiej w przedwojennej diecezji lubelskiej , a obecnie jest patronem Akcji Katolickiej , której święto obchodzone jest w Kościele - właśnie p o j u t r z e - w uroczystość Chrystusa K r ó l a . W okresie przedwo...
  • Myślę, że Npieralski powinien spać spokojnie. Skoro sam red. Wołek zaczął już martwić sie o losy SLD z uwagi na przyjęcie veta Prezydenta, to wystawia to jak najlepsze świadectwo Napieralskiwmu. I jeszcze jedo. Z tego wniosek, że veto mocno dopiekło apologetom PO. Wołek pewnie jak Wijdstein, Karnowski/cy, Janke, Lichocka, Gargas, Czabański i wielu im podobnych, liczył na synekurę w "odnowionych" mediach publicznych.
  • zapraszajac do swojego programu "Loża prasowa " Daniela Passenta ???Przecież ten przedstawiciela " ancient regime", będąc tyle lat poza granicami RP ( pobyt w USA ) propaguje komunistyczny ogląd sytuacji w Europie ( dziwne , że Amerykanie pozwolili mu wjechac na swoje terytorium ). My , Polska nie dbamy o interesy EU , wdając sie w konflikt iracki, kupujemy amerykańskie F116 czy wreszcie teraz podpisaliśmy długofalowy kontrakt z Boeningiem .. Z jakiej choinki sie urwał ten gość ,...
  • Prosze posłuchać innych audycji, w innych telewizjach i radiach w ktorych udzial bierze pan Cezary Michalski. Jestem przekonany, ze Pani także zauważy ze Ten Pan wszedzie robi bydło. Moim zdaniem odpowiednim miejscem dla niego jest prasa springerowska i niech tak zostanie. Tym bardziej ze i tak nie ma nic do powiedzenia.
  • W programie M.Łaszcz rzuca oskarżenie wobec dziennikarza Rzepy B.Kitella o to , że ten w tekście Rzepy podaje , że dziennikarz GW był inspirowany przez służby specjalne , potem na wizji wertuje Rzepę - sic w poszukiwaniu stosownego, ppotwierdzajacego fragmmentu , na koniec wyznaje , że nie znajduje i powiada , ze na rzaie przeprasza B.Kitela - jak mozna to nazwać bo humoreską to chyba nieadekwatnie ;-)))
  • Przed chwilą w Loży Prasowej u M. Łaszcz na temat niszczenia laptopów przez Zero odpowiedział: "Rozumiem, że min. Ćwiąkalski zaciągnął zobowiązanie, że jak będzie odchodził to nie będzie niszczył laptopa i kart SIM. Tylko debil może coś takiego powiedzieć. A ponadto: to ma być niezależne, profesjonalne i obiektywne dziennikarstwo? To jest już coś więcej niż PRL. Karnowskiemu brakuje jedynie munduru z czasu Stanu Wojennego. Ani chybił, to jest dziennikarz reżimowy.
  • Ogląda ktoś tvn24 może? Nie mam teraz... dostępu do telewizji; jakby powiedzieli coś ciekawego to piszcie :-)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się