Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Antykoncepcja
ZMIEŃ
      krwawienie z odstawienia

krwawienie z odstawienia

(3 wyniki)
    • Witam, Mam takie pytanie. Biorę Yasminelle juz dobrych kilka m-cy. Biorę je regularnie (tj codziennie) czasami zdarzaja mi sie wachania w godzinie polkniecia. Ostatnią tabletkę polknelam w srode, dzisiaj mamy pt a tu nic. Zrobilam tak dla swietego spokoju test ciazowy. W ciazy nie jestem. Czy ktoras z Was miala podobnie. Tj czy jest mozliwe ze krwawienie z odstawienia w ogole nie nastapi??? Czy mam sie udac z takim problemem do gina? Help
    • brałam wczesniej stediril.po 2 pierwszych opakowaniach miałam normalne krwawienie w przerwie.przy ostatnim opakowaniu krwawienia nie dostałam.pozniej jako ze stedirilu nie było lekarz przepisał mi microgynon.teraz znó nie dostałam krwawienia.w ciazy raczej nie jestem,ostatnio współzyłam przeszlo 2 miesiace temu,potem miałam normalny okres.a teraz nic!co sie dzieje?czyzby te tabletki nie dla mnie?wybrac sie do lekarza?
    • 30tka wtym roku, 10 lat brania tabletek. postanowilam odstawic je wreszcie i urodziic dzidziusia.pytanie moje jest takie, po jakim czasie po odstawienia tabletek najbezpieczniej zaczac starac sie o dzidziusia???chodzio te hormony wsrętne........
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się