Forum   legia

legia

(3425 wyników)
 • Pan Strejlał ,częściowo opowiada bzdury,zachwyca się nad Legią i twierdzi,że nie ma dla nie konkurencji do tytułu mistrzowskiego.Lech który jest drugi w tabeli,zagrał najgorszą i najsłabszą rundę od wielu lat,jeżeli się obudzi drużyna z Poznania z letargu,i zgodnie z zapowiedziami odpowiednio wzmocni skład,a najlepiej jeszcze do tego zmieni trenera,to zdobędzie mistrza,a Legia Polonia i inne Śląski mogą co najwyżej powalczyć o puchary!
 • PRECZ Z ŁOBUZAMI I PIJAKAMI ORAZ ZE WSZELAKĄ SZUMOWINĄ.....
 • Nadaniu nowej nazwy powinna towarzyszyć stosowna kampania reklamowa, w całym mieście billboardy z Marszałkiem z butelką Pepsi w dłoni. Można to połączyć z kampanią na rzecz płacenia podatków w Warszawie. "Słoiki, płaćcie tu podatki, potrzebuję waszych pieniędzy, bo w sprawie Stadionu Legii (pardon, Pepsi Areny) koncertowo dałam ciała, podarowałam ITI sporo miejskiej kasy i zabraknie mi teraz na nagrody dla moich przydupasów" - apelowałaby Pani Prezydent.
 • i jest szansa żeby to całe bydło naraz spalić - i żeby nikt mnie źle nie zrozumiał - nie mam ma myśli kibiców legii, tylko kibiców w ogóle. I dołożyć jeszcze katoli do tego - jedni i drudzy urządzają jasełka i budują swoje świątynie/stadiony za moje podatki.
 • Piłkarz Hajty wykorzystali szkolny błąd nieudacznika sulera i tyle w temacie. A żeby cała drużyna Legii zostawiła tyle zdrowia co Kosecki to Jage by pozamiatali.
 • Za szczyla bardzo ekscytowałem się Legią :) Finalnie nawet do polskiego wojska nie poszedłęm :P www.wykop.pl/link/1490787/legia-cudzoziemska-wywiad-z-legionista-2-wojna-w-afryce/
 • Z bardzo ciekawą inicjatywą wystąpił Zarząd naszego klubu. Otóż na zaproszenie MKS Ciechanów w najbliższy czwartek, 11 października w Ciechanowie odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Legii Warszawa. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 na hali sportowej przy ul. 17-go Stycznia. Warszawski klub będą reprezentować: trzech piłkarzy, trener oraz "głos" Legii Wojciech Hadaj. W programie spotkania przewidziane są: - atrakcyjne konkursy z nagrodami, - ciekawe rozmowy z „głosem...
 • Wg mnie absolutnie błędna diagnoza. Bo to państwo (wojewoda) jest bezradne. Klub niewiele może. 16 osób zatrzymanych (tylko 16) i w trybie przyspieszonym brak wyroków więc jeśli mają karnety to mecz z Wisłą obejrzą bo klub nie jest dopuszczany do informacji. Legia od lat jest w permanentnym konflikcie właśnie dlatego, że jako jeden z nielicznych coś chciał zmienić. A że nie ma narzędzi? No nie ma bo co wg pana Wojtczuka może zrobić?
 • Dlaczego politycy i urzędnicy państwowi, zajmują się piłką nożną, miast normalnymi problemami ludzi? Niech się Legia boi jeśli ma czego, a urzędnicy niech się zajmą wielkimi sprawami, np. ekranów przy torach na Powiślu, zmianą nazw ulic czy przyznawaniem sobie koeljnych nonsensownych nagród.
 • Na Zamienieckiej grasują i drą ryje w nocy gnojki robiące przypał prawdziwym kibicom Legii.
 • Czołem:) Dziś kolejne mecze w Lidze Europejskiej naszych pucharowych rodzynków: Legii Warszawa i Śląska Wrocław. Było nas w pucharach europejskich nieco wiecej, ale cóż - dobra psu i mucha, jak to powiadają. Legia Warszawa - Rosenborg Trondheim , godzina 19.00 Śląsk Wrócław - Hannower96 , gozdzina 20.45 Rewanże za tydzien. Legia, wiadomo - od początku biła się o faze grupową Ligi Europejskiej. Za to wrócławski Śląsk, jako mistrz Polski, bił się o faze grupową Ligi Mistrz...
 • www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124479,17848307.html Pamiętam tamten finał w Częstochowie, była jedna wielka zadyma, przed meczem, w czasie i po. A co do Mirosława Okońskiego to nie spotkałem już nigdy takiego wirtuoza, kiedy był przy piłce ludzie szaleli z radości...
 • Bardzo nie lubię czepiać się dziennikarzy. Jednak tytuł "Były polonista pogrążył..." jest wyjątkowy. Naprawdę gratuluję. Wiem, że macie trudno, że musicie pisać o (kiepskim) footballu, ale trudno, starajcie się to znieść z godnością.
 • Proponuję zatem Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nie chce WSI reklamy, to nie będzie jej miało - i tak ma preferencyjne warunki wynajmu (łagodnie rzecz ujmując, bo nawet amortyzacji nie pokrywają).
 • Znowu Pan Komentator zapomniał o jakimś klubie. Druga sprawa, na aktualizację tabeli, transmisji czasem trzeba czekać cały dzień, po meczu Legii aktualizacja od razu. A przecież onet nie jest z Warszawy...
 • Cóż, brutalne sprowadzenie na ziemię. Mam nadzieję, że drużyna się możliwie szybko podniesie.
 • Musze powiedzieć ze aż założyłem sobie konto na tym czymś bo muszę to napisać w komentarzu :) ze legia nie powinna stracić tej drugie bramki ponieważ piłka gdy była dośrodkowywana była już za linia wiec chciałbym zapytać gdzie są sędziowie liniowi ????
 • Temat dla interesujących się wojskowością starożytną i nie tylko Jeśli interesujesz się historią antycznego Rzymu oraz jego armii Jeśli chciałbyś/chciałabyś spróbować życia jak 2000 lat temu Jeśli pragniesz nauczyć się posługiwać orężem starożytnym, walczyć czy strzelać z łuku Jeśli chcesz nauczyć się wyrabiać odzież, przedmioty codziennego użytku itd to zapraszam do Grupy Odtwórstwa Historycznego Legio I Adiutrix. Zajmujemy się rekonstruowaniem strojów i sprzetów z początk...
 • " Kobicuje... Barcelonie" Brawo !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?