Forum   najpiękniejszych

najpiękniejszych

(7 wyników)
  • Wyobrazcie sobie polską wieś za 30 lat.Zamiast prostokątnych pudełek krytych eternitem same fantazyjne bryły:) ... www.tnij.org/start2010
  • tak własnie wyglada dobra architektura XXI wieku
  • Istotnie, wszystkie te domy podobają się i podoba się ich oglądanie. Mają więc BLASK, którego potrzeba, aby coś było piękne. Mnie kręcą takie realizacje, jak: szwedzka i norweska.
  • To konkurs na najlepszy projekt a nie nowe domy. Na papierze wygladaja z pewnoscia pieknie, ale pozniej sa problemy z zagodpodarowaniem terenu, wykonczeniem elewacji, dochodza zmiany w projekcie (ciecie kosztow). Nagrody powinny byc przyuznane dla gotowej inwestycji!
  • Rozmawiamy na forum o technicznych aspektach budowy. A ja bym chciała wiedzieć, co fakt powstawania domu zmienia w życiu. Co takiego się dzieje, że przez wiele miesięcy, lat, nie mozna o niczym innym myśleć. Jak to wpływa na jakość życia w ogóle jak i na relacje w waszych rodzinach. Podzielcie się swoimi wspomnieniami "budowlanymi". Tymi najpiękniejszymi i najbardziej dramatycznymi.
  • witam.ciekawe czy ktoś jest zainteresowany ?? jeśli tak to posiadam sporo realizacji którymi jestem w stanie przekonać chętnych ,że stać mnie na wywiązanie sie z deklaracji zamieszczonej w tytule. z doswiadczenia wiem,że tego typu "ogłoszenia" tworza mi armię wrogów :-)))) ale tez trafia sie czasem fajny gość,z którym mozna zrobić cos naprawde ładnego.
  • Za te chwile wzruszeń i radości, które dostarczali nam chłopcy Pana Kazimierza, żaden życzenia nie będą zbyt małe. Panie Kazimierzu, życzę Panu przede wszystkim zdrowia i abyśmy wspólnie doczekali się znów naszych piłkarzy na imprezie takiej jak mistrzostwa lub olimpiada
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się