Forum   doradztwo zawodowe

doradztwo zawodowe

(17 wyników)
 • Szanowni forumowicze! Obecnie prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej dotyczącej oczekiwań wobec doradztwa zawodowego. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, polegającą na wypełnieniu krótkiej, anonimowej ankiety. Wyniki będą analizowane tylko na poziomie zbiorowym i przysłużą się wyłącznie celom naukowym. Każda Wasza odpowiedź będzie dla mnie bardzo ważna. Wszystkie osoby między 20. a 60. rokiem życie, które chciałyby mi pomóc, proszę o kontakt:ceron3@wp.pl Będę ogromnie wdzięczna ...
 • Witam. Czy w Waszej historii edukacji, gimnazjum czy liceum, mieliście styczność z doradcą zawodowym w szkole? A może poza nią? Czy byliście zadowolenie z takich zajęć? Bo ja się nigdy nie spotkałem w mojej edukacji z czymś takim.
 • Parę swobodnych pytań: czy uważacie tą specjalizację za dobrą, perspektywistyczną? Czy rzeczywiście jest takie szerokie pole manewru przy wyborze pracy dla doradcy zawodowego/personalnego, jak to się słyszy? Czy studiował ktoś i żałuje/nie żałuje? Czy duża jest różnica między studiowaniem doradztwa zawodowego na psychologi a studiowaniem na pedagogice. Jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na któreś z tych pytań lub podzielić się innego rodzaju refleksjami, choćby trochę związanymi z tematem...
 • Jestem studentką, piszę pracę zaliczeniową i poszukuję odpowiedzi na pytanie: Co sądzisz o firmach zajmujących się doradztwem zawodowym??? Dziękuję.
 • Witam Od października chciałbym rozpocząć studia na socjologii na pewnej uczelni niepublicznej (nie podaje jakiej, zeby nie robic reklamy. Interesuje mnie scocjologia i specjalność doradztwo zawodowe. Czy warto?Jakie są perspektywy pracy?Oczywiście jak ktoś studiuje na doradztwo w Wawie to nie pogardze garścią informacji o szkole, poziomie itp.
 • Hej, chciałabym pracować w firmie doradztwa zawodowego. Jednak nie mam dwoswiadczenia i nie wiem jak takie firmy patrza na absolwentke psychologii. Niestety nie mam gdzie sie udac na praktyki. Czy jest szanas na znalezienie takiej pracy w wawie?
 • Czy warto iść tam na studia podyplomowe - doradztwo zawodowe?
 • WItam serdecznie, Dostałam propozycję pracy w dziale HR (doradztwo zawodowe) umowa chyba będzie na zlecenie (jestem studentką) i wskakuje na zastępstwo. Ile powinnam dostać? Niedługo będę negocjować warunki finansowe i nie wiem ile mam powiedzieć. Praca w biurze od 9-17 pon-pt czyli pełny etat. Firma międzynarodowa. Poradzicie?:)
 • Koncze prawie licencjata i chciałabym, sie wybrac na magistrskie właśnie do Łodzi z racji tego że są tam kierunki które mnie interesują np: resocjalizacja , opiekunczo -wychowawcza albo doradztwo zawodowe i personalne. Tak też sie dobrze składa, że Wydział zamiejscowy WSHE jest też w Wodzisławiu Śląskim a ja mieszkam nie daleko, i chiałabym sie dokładnie dowiedzieć od osób studiujących na tej uczelni jaki jest poziom , czy szkoła jest respektowana w Unii Europejskiej? itp.
 • Kto z Was pracuje jako sdz? Jestem pedagogiem po doradztwie zawodowym (Kielce). Chciałabym rozpocząć pracę w szkole właśnie w tym zawodzie, ale nieoficjalnie mówi się, że dopiero po 2006 r. jest szansa, żeby doradztwo weszło do szkół. Czy ktoś wie więcej na ten temat?
 • Witajcie, zastanawiam sie nad wyborem, zainteresowały mnie: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji - SGH W-wa Zarządzanie Zasobami Ludzkimi- Akademia Ekonomiczna - Poznań Zarządzanie Personelem - Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem - W-wa Psychologia Zarządzania Personelem - Uniwersytet Warszawski Zadzadzanie kompetencjami pracowników - L. Koźmiński W-wa Skończyłam 5 lat temu psychologię, specjalność psychologia organizacji na UAM-Poznań, chcę wrócić do zawodu-dział personaly....
 • Ciekawe dlaczego szukają psychologów skoro są studia pedagogiczne o specjalności doradztwo zawodowe?
 • Czy uważacie, ze podyplomówka na tym kierunku to dobry pomysl? Doradcy sa potrzebni w Urzedach Pracy, Biurach Karier, Klubach Pracy, osrodkach planowania kariery zawodowej, szkolach. A moze ktos z Was wie czy doradca pracujacy w szkole musi miec dodatkowo uprawnienia pedagogiczne (i jak je zdobyc)? Ile moze zarabiac doradca zawodowy?
 • Co robicie lub robić będziecie po pedagogice specjalnej lub jakiejś innej ?? Napiszcie coś o studiach na tym kierunku. Dzięki Michał
 • staram sie o stanowisko mlodszego specjalisty ds rekrutacji jak sadzicie jakie wymagania finansowe wchodza w gre. praca w miescie łodzi
 • tak jak w temacie po której lepsze perspektywy.Wydaje mi się ze po specjalizacji (praca socjalna) zawsze jest jakiś fach a ogólna to co?I mam jeszcze jedno pytanie.Czy po pracy socjalnej można pracować tylko w opiece społecznej tj pracownik socjalny?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?