Forum   nanotechnologia

nanotechnologia

(4 wyniki)
  • Witam. Zastanawiam się nad studiowaniem nanotechnologii, ale dręczą mnie pewne wątpliwości. Po pierwsze, jakie uczelnie byłyby dla mnie najlepsze, po drugie - czy po nanotechnologii można znaleźć pracę w Polsce? Zakładam, że pracy będę szukać dopiero za 7 lat - czy myślicie, że do tego czasu znajdą się w Polsce miejsca pracy dla ludzi po tym kierunku? Byłabym wdzięczna za pomoc.
  • Hej, jestem studentką pierwszego roku biotechnologii na ŚUM, studia naprawdę fajne i jak na pierwszy rok nawet interesujące :) jednak ostatnio odkryłam, iż istnieje kierunek nanotechnologia. I tu właśnie powstaje mój dylemat... Nano- czy biotechnologia? Co o tym sądzicie, czy są na tym forum jakieś osoby studiujące nanotechnologię? Co możecie powiedzieć o tym kierunku? Z góry dziękuję za wszystkie porady i informacje :)
  • jak w temacie - czy fizyka na poznańskim jest na dobrym poziomie ? Bede bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
  • Za rok wybieram się na studia, w moim przypadku pwr i zastanawiam się nad kierunkiem...jestem po technikum elektronicznym(ale klasa techn.informatyk czyli c,c++itp)ale bardziej interesuja mnie rzeczy czysto elektroniczne...jaki kierunek będzie na topie za 6 lat jak myslicie?:D Wszyscy mówią że po każdym kierunku technicznym jest praca ale to nie prawda...ludzie po elektronice pracy nie mogą znaleźć powyżej 2tys.automatyka i robotyka może?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się