Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      palec u nogi

palec u nogi

(3 wyniki)
    • Mam 25 lat, od dwóch tygodni bardzo boli mnie duży palec lewej nogi, nigdzie się nie uderzyłam, ból powstał sam z siebie, nie widać żadnego obrzęku, jednak czuję jakby to był ból kości, nie mogę nawet tym palcem ruszac, nie pomagają żadne maści...nie wiem sama już co mam brać, byłam u lekarza, ale ten mnie kompletnie olał, zapisując paracetamol.. nie ma mowy, żeby dał mi skierowanie na prześwietlenie, od czego może być ten ból, czy to jakiś nerwoból czy co, ale czy nerwobóle mogą tak dł...
    • hej, zrobilo mi sie takie "cos" na malym placu u nogi. ani to odcisk, ani babel, takie "cos". nie jest ani twrde, ani miekkie. czasem boli czasem nie. mam to juz ze 3 dni. nie wiem czy zbiera mi sie tam jakas ropa lub inny plyn. miejsce jest zaczerwienione i wypulke <jak ogromny pryszcz> kiedys obtarlam noge i zrobil sie balel, ale on juz sie zagoil a w jego moejsce powstalo "cos". nie zabrudzilam rany ani nic. ale skad to cos? czy zastosowac moze jakis zel przeciw zapalny, np...
    • Szesc tygodni temu urodzialam synka i od tego czasu mam problem z zastrzalami - co chwile zbiera mi sie ropa przy paznokciach. Stosuje na to wrzatek i gencjane, ale co zrobic, zeby sie nie pojwaily??? Czy ktoras z Was tak miala
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się