Forum   rachunkowym

rachunkowym

(12 wyniki)
 • Mam pytanie. Jestem na 3 roku finansów i bankowości. Chciałabym zostać doradcą podatkowym...i pracować dla (i na siebie), czyli mieć własne biuro podatkowe, czy podaktowo-rachunkowe. Zastanawiam się, ile pieniędzy mniej więcej potrzebowałabym na taką działalność, na wynajem lokalu itp (trzeba zacząć oszczędzać;]). I jak myslicie, ile taka osoba zarabiałaby miesięcznie w mieście powyżej 50 tyś mieszkańcóww którym jest jedna kancelaria notarialna i jedno biuro rachnunkowe (przynajmn...
 • tragedia.......
 • Czy ktos moze napisac jak ksztaltuja sie zarobki w biurach rachunkowych? Interesuje mnie zwlaszcza Dolny Slask.
 • nie mając żadnych znajomości? jest wogóle jakaś szansa, ze ktoś przyjmie osobę "zieloną" mającą tylko średnie wykształcenie ekonomiczne (finanse i rachunkowość)mam także studia ale z zupełnie innej specajlności.? jak myślicie, czy jest wogóle jakiś sens chodzenia po biurach i pytania?
 • cześć mam prośbę czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w biurze rachunkowym. czy ktoś może pracował jako pomoc w takim biurze
 • Jak znaleźć pracę w biurze rachunkowym bez doświadczenia, a ukończywszy tylko kurs na samodzielną księgową? Mam wyższe wykształcenie, znam niemiecki na poziomie dobrym, angielski biernie, w miarę szybko piszę na klawiaturze komputera, bo w obecnej pracy to moje podstawowe narzędzie pracy. Może ktoś poradzi mi jak szukać?
 • Ile zarabia księgowa w biurze rachunkowym? Czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i być może padnie takie pytanie.Skończyłam studia mgr, ale nie mam żadnego doświadczenia w księgowości. Czy ktoś może mi coś napisać na ten temat?
 • Maży mnie się otwarcie biura rachinkowego. Czy wiecie może jaki wymagania powinnam spełniać aby rozpocząć swoją działalność? Wiem, ze jednym z wymogów jest wyższe wykształcenie ekonomiczne - już mam. Ale co dalej? Pozdrawiam:)
 • Ciekawa jestem czy jesteście zadowoleni z tej pracy? jak finansowo? Czy łatwo załapać się na praktykę nawet nieodpłatnie? Proszę o informacje!! Pozdrawiam!
 • Witam Nie mam doświadczenia w księgowości -posiadam tylko wykształcenie ekonomiczne.Chciałabym pracowac w tym zawodzie.Powiedzcie ile zarabia się na stanowisku księgowego w małej firmie(ok 5 osób)? A może lepiej zatrudnic się w biurze rachunkowym?
 • Zaczęłam studia podyplomowe rachunkowości,które bez egazminu państwowego pozwolą mi uzyskać certyfikat MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Mam pytanie do osób doświadczonych w tej sprawie. W jaki sposób mam udokumentować 3 letnią (w moim przypadku) praktykę w księgowości. Czy ta praktyka w księgowości musi tez być koniecznie na stanowisku księgowej, która zajmuje się typowym księgowaniem dowodów? Chodzi mi o to, kto ma mi takie zaświadczenie wystawić (pracodawca?, główny księgow...
 • swoje biuro rachunkowe? jesli tak, to moze ktos powie mi jaka droga musze pokonac aby zrealizowac swoj cel. prosze o pomoc!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się