Forum   przyrodnicze

przyrodnicze

(3 wyniki)
  • Czy wiecie dlaczego wysiadają nam kręgosłupy? Bo ja już wiem, jedna pani doktor mi powiedziała, cytuję: [i]bo chodzimy na dwóch nogach. Gdybyśmy chodzili na czterech, to nie byłoby problemu[/i] Tłumacząc z lekarskiego na nasze: cierpimy z winy ewolucji i koniec, wszelkie pretensje możemy sobie schować do kieszeni. Cóż więc wszystkim cierpiącym pozostaje? Trzeba zacząć pić, bo na ulicy, to trzeźwy człowiek na czworaka strasznie głupio wygląda... ;)
  • Coś jakby reanimacja "małego ogródeczka". Tematy ogrodnicze nam się w różnych wątkach przewijają, więc wątek potrzebny. Ktoś chce konwalie? Do posadzenia. img266.imageshack.us/img266/8058/080518niedzielnie058go5.jpg Nieopatrznie posadziłam dwie na skalniaku i skalniak zginął a powstał busz konwaliowy i trzeba było wykopać. A może ktoś chce Irgę Poziomą? Do ukorzenienia i posadzenia. img522.imageshack.us/img522/1868/080518niedzielnie060nd3.jpg Musiałam przyciąć. Teraz jadę po roślinki...
  • Donosi mi kolega ze kupil przez Internet (mieszka za granica) "Noce i dnie". Doznal szoku gdy zobaczyl ze tzw. "wazne kwestie" (co Bogumil sadzi o uswiadamianiu cywilizacyjno-spolecznym mas chlopskich) zaznaczone sa na szaro. Z kolei natkanl sie tez na wydanie "Chlopow" skladajace sie z samych "waznych kwestii". Sprzedawane jako "Chlopi" Reymonta. Jakim terminem byscie takie "edycje" okreslili?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się