Forum   przytłumiony

przytłumiony

(4 wyniki)
  • Hej, Czy też tak macie, że nie potraficie odczuwać wyższych uczuć w pełni? Bo ja np. nie potrafię; nawet smutek po śmierci bliskiej osoby (ponad 2 lata...) - jakoś odczuwałem i odczuwam tak słabo, jakby to była obca osoba! Czy to normalne w depresji? I czy leki wrócą mi zdolność do odczuwania? pzdr.
  • Pomóżcie proszę rozstrzygnąć spór. O czarny krawat. Wczoraj syn założył taki do koszuli w kolorze przytłumionego rózu z drobmymi białymi paskami. I czarną marynarkę. Było to wyjście nieoficjalne, na kolację z żoną (rzecz działa się u nich w domu, ja zostawałam z wnukiem). Ja mam zakodowaną tylko jedną uroczystość, na którą zakłada się czarny krawat, byłam więc trochę zaskoczona. Syn argumentował, że czarny najbardziej pasuje (niby tak), ale mimo wszystko ... Jak sądzicie?
  • Mam problem,i bardzo proszę o pomoc.Niedowno podłączyłem mikrofon,i nie wiem czy to przez niego,ale dźwięki wav słyszę bardzo cicho.Gdy odtwarzam inne,nawet w tym samym programie,to są normalne.Dźwięki są też bardzo ciche,gdy rozmawiam z ludźmi przez "Skype" przy pomocy mikrofonu.Gdy mikrofon mam włączony,i do niego mówię to wszystko jest wporządku.Natomiast gdy odtwarzam nagranie to prawie nic nie słyszę.Pomóżcie!
  • samochód czasem ale rzadko przy dużej prędkości głośno pracuje , tzn. silnik głośno pracuje ale nie ma pełnej mocy pomimo tego że gaz jest wciskany zdrowo czuć taki "opór" ze strony silnika co to może być? jak się jedzie gdzieś dłużej to potem wszystko wraca do normy i jest ok aha nie zawsze takie przytłumienie silnika ma mijesce czy to moga być świece? może zapchany filtr powietrza? nie wiem poradźcie coś? sorki za brak fachowych terminów ale jestem laikiem
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się