Forum   rybnica

rybnica

(8 wyników)
  • Witam, mam takie pytanie. Czy brał ktoś może ślub w kaplicy pod wezw.św. Jadwigi w Rybnicy? Nie byłam w tym kościele-oglądałam tylko zdjęcia w necie. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.
  • Jechałem drogą jak wyżej. Uważam, że jest to najgorsza droga w okolicy - co ciekawe posiada status drogi wojewódzkiej!!! Zawieszenie w moim samochodzie padło - jest tam więcej łat i dziur niż samej drogi. Co sądzicie o tej drodze??? Czy nie ma winnego za jej fatalny stan???
  • Totalna porażka!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiejszy obiad w gronie rodzinnym postanowilismy skonsumować w Wiejskiej Chacie.W lokalu i na zewnątrz przy stolikach było parenaście osób.I na tym kończy sie obraz normalnej restauracji.Ciag dalszy był okropny!!!! Goście znudzeni i zniecierpliwieni przy stolikach, oczekujący na zrealizowanie zamówień.Jedyna Pani kelnerka, obsługująca stoliki absolutnie nie była w stanie podołac obowiązkom.Goście z zewnątrz ( z ogródka letniego) jak i z wewnątrz restauracji...
  • Zastanawiam się nad faktem dotyczącym budowy nowego kamieniołomu w Rybnicy Leśnej na górze Klin. Jak się przedstawia sytuacja z planami oraz decyzjami dotyczącymi tej budowy? Ja osobiście mówię zdecydowane NIE dla niszczenie bezcennej przyrody i pięknych krajobrazów w niedalekiej odległości od Wałbrzycha.
  • Czy ktoś organizował wesele w wiejskiej Chacie ? czy polecacie to miejsce na wesele ?
  • Do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska we Wrocławiu trafiło kolejne pismo w sprawie zablokowania planów rozbudowy kopalni surowców skalnych w Rybnicy Leśnej. Przeciwko inwestycji jest gmina Wałbrzych. - Sprzeciwiam się planom utrzymania eksploatacji złoża melafiru Rybnica Leśna i rozpoczęcia eksploatacji złoża melafiru Rybnica I - mówi Roman Szełemej, pełniący obowiązki prezydenta Wałbrzycha.- Już obecnie istniejący zakład jest zagrożeniem dla przyrody, mieszkańców Rybnicy Leśnej i Wałbrz...
  • Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie lepiej organizować wesele? Mam na oku dwa lokale w tej pięknej miejscowości- Wiejska Chata i Darz Bór. Widzę, że Wiejska Chata kilka razy się tu pojawiała, ale mnie interesują naprawdę istotne informacje; o Darz Borze nie ma ani słowa, a chciałabym w jakiś sposób porównać oba lokale. Z góry dziękuję za wpisy.
  • /Już moje 2 wątki zostały usunięte, więc spróbuję tak./ Czy ktoś wyprawiał weselę w tej "restauracji" w Unisławiu?? Prosiłbym o opinie, wnioski, wrażenia i cenne rady. Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi! Pzdr!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?