Forum   ropnie

ropnie

(8 wyników)
  • Czy któraś miała nacinanego ropnia piersi i może powiedzieć jaki to jest ból. Boję się jak nie wiem co, a słyszałam, że znieczulenie niewiele tu pomaga.
  • Witam wszystkich , jestem nowa osobą na tym forum , dopiero niedawno was odkryłam. Homeopatia nie jest mi obca , leczę dzieci od kilku lat u homeopaty, dużo też czytam na jej temat w dostępnej na rynku literaturze, ale ostatnio mój lekarz chwilowo jest poza zasięgiem a ja mam problem , który próbuję sama rozwiązać. Dziecko moje(9 lat) bardzo wrażliwa osóbka od pewnego czasu ma kłopoty z często pojawiającymi się ropniami dziąseł wokół zepsutego ząbka -4 ,zauważyłam że często pojawi...
  • wyczulam drobna krostke, malutka,niebolesną. Co to moze byc orientuje sie ktos.
  • od ponad dwóch tygodni, po przebytej anginie, mam powiększone węzły chłonne, szczególnie z lewej strony. Lekarka wspominała mi coś o możliwości powstania ropnia okołomigdałkowego, jak można go uniknąć? Gardło podobno wygląda już ładnie,nie jest wogóle zaczerwienione. Mam również pytanie, po jakim czasie można jeść ostre potrawy, spożywać alkohol ?
  • nie mam już siły z nim walczyć, a każdy kolejny lekarz mówi o nic nie pyta, tylko przepisuje antybiotyk :(( skoro nie da się wyleczyć, to może jest jakiś sposób na to, żeby mieć mniej ropni (bo ostatno był na powiece i w nosie)
  • Pomocy!Po raz piąty zrobił mi sie ropień sutka prawego,lekarz już rołożył ręce i nie chce mnie operować!A ja tak bardzo cierpie,ból,obrzęk,a do tego nawet się dotknąć nie da?Co mam robić???
  • Mam pytanie. Od jakiegoś czasu leczę sie z grzybicy pochwy. Od tygodnia wkładając sobie tabletki do pochwy zauważyłam że w pochwie prz samym wejsciu mam opuchliznę. Czyje ja tylko dotykiem. Boję sie że to coś nie tak z gruczołem Bartholina. Dlatego mam pytanie. Czy zawsze ropień gruczołu Bartholina tak bardzo boli że nie można chodzić. Bo mnie trochę boli ale mogę siedziec i chodzić, właściwie kiedy chodzę to mnie mniej boli. Czy przy dotyku bardzo boli że wlaściwei nie można go dotknąć? Ja g...
  • stosowały kobitki które miały to cholerstwo?Wyskoczył mi w pachwinie smarowanie m.ihtiolową wyciąga tylko rope ale produkcja jest wieksza,mecze sie już miesiąc!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?