Forum   słabe mięśnie

słabe mięśnie

(3 wyniki)
  • mam 6 mies synka z ONM, rehabilitujemy się od 6 tyg życia Vojtą i NDT. mam problem tego typu że gdy próbuje siadać to składa się jak scyzoryk wydaje mi się że to od słabych mięsni brzuszka choć ćwiczy podnosząc nożki do buzi lubi się nimi bawić (ma skarpetki grzechotki) ale chyba to za mało bardzo proszę o podpowiedź co jeszcze ćwiczyć aby je wzmocnić?
  • Rok temu miałem kurację na zapalenie pęcherza 3 tyg Unidoxem(jeszcze wtedy nie było stwierdzonej boreliozy)w trakcie brania nastąpiło nagłe osłabienie siły mięśniowej w rękach i nogach.Nie mogłem pisać ani wykonywać prostych czynności fizycznych.jednocześnie wystąpiło mrowienie nadgarstków z bólem.Trudności z podniesieniem rąk rano,w dzień to ustępowało.Dolegliwości po roku prawie nie minęły.Nie mogę wykonać,żadnych intensywnych ćwiczeń.Mięśnie szybko się męczą.Wejście po schodach...
  • Od jakiegoś czasu obserwuję dziwne zmiany brzucha. A mianowicie stał się bardziej wydęty niż dotychczas. Nie mam uczucia wzgęcia, nic mnie nie boli. Jedynie dostrzegam że jest inny niż dotychczas. Nie jest to też efekt przytycia, gdyż tkanka tłuszczowa mi nie przybyła, brzuch jest raczej twardy. Nie jestem w ciąży. Może powinnam iść do lekarza, ale jakiego? Obawiam się że powód mojej wizyty może wydać się śmieszny.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się