Forum eDziecko Ciąża i poród Wszystko o imionach
ZMIEŃ
      siostra cioteczna

siostra cioteczna

(3 wyniki)
    • A tak się cieszyłam, że w bliższej i dalszej okolicy żadnej innej Anieli póki co nie ma, ani wśród znajomych, ani wśród rodziny. Dobierając imię kierowałam się imionami dzieci w rodzinie, żeby nie powtarzać. Kiedy myślałam jeszcze nad męskim imieniem, odrzuciłam na wstępie Józefa, który mi sie podoba, tylko dlatego, że moja siostra cioteczna, która termin porodu ma trzy tygodnie przede mną, powiedziała, że wszyscy u niej w domu, szczególnie starsze dzieci, nastawiały się na Józi...
    • W ta niedziele bylam na chrzcinach u mojej siostry ciotecznej.W tym malutkim kosciolku byly dwa chrzty jednoczesnie:Patrycji Aleksandry(mojej kuzynki) i Damiana(drugiego imienia nie pamietam.) A we wrzesniu beda chrzciny mojej kolejnej siostry ciotecznej a wlasciwie ,,wujecznej"(bo to coreczka brata mojej mamy) o bardzo popularnym imieniu Wiktoria:)
    • słuchajcie nie wiem czy był już taki wątek - no trudno najwyżej się powtórze - czy nadały byście dzieciom imiona które istnieją już w waszej rodzinie ? ( siostry cioteczne - kuzynki, ciotki - oczywiście żyjące)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.