Forum   pedagogika wczesnoszkolna

pedagogika wczesnoszkolna

(6 wyników)
  • Dostałam się na 2 kierunki. Teraz nie wiem co wybrać, dlatego proszę doświadczonych studentów o radę. Po którym z tych kierunków są większe perspektywy, a co za tym idzie większe zarobki? Proszę o szczerą odpowiedź. Dodam, że w mojej miejscowości niemal produkuje się polonistów, gdyż kilka lat temu powstała tam pewna uczelnia wyższa.
  • Który kierunek wg was jest bardziej opłacalny? Maam dylemat:)
  • Witam! Chciałam zapytać "u źródła" czy będąc po licencjacie z pedagogiki specjalnej można zrobić studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i pracować w przedszkolu? A czy któraś z Pań orientuje się może jakie studia należy skończyć aby móc pracować w żłobku? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Jakie wykształcenie powinien mieć nauczyciel nauczania początkowego w klasie od I-III? Czy mając 22 lata i będąc w trakcie studiów na anglistyce taka osoba może zostać wychowawcą klasy III?
  • jak patrzyłam na zasady rekrutacji to tam są wyszczegółnione wsyztskie kierunki- pedagogika specjalna, wczesnoszkolna, opiekkuńcza itp. czy ja już terraz w jesetracji muszę podawać tak szczegółowy wybór? myślkałaamm, że wystarczy powiedzieć ,żę na pedagogike nie juz wybierac spoecjalność jak to jest? błagam o pomoccc :(
  • www.pracegotowe.prv.pl serwis oferuje najtansze prace semestralne,licencjackie,magisterskie, inzynierske itp , matura cd w mp3 e- booki(ksiazki w wersji elektronicznej) itp ! Polec znajomemu Taniej nie ma nigdzie www.pracegotowe.prv.pl
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?