Forum   suche włosy

suche włosy

(3 wyniki)
  • Dziewczyny macie jakąś radę na suche włosy.Wyniki od 2 miesięcy mam dobre,ale nie mogę sobie poradzić z moimi włosami.Są strasznie suche.Używałam już różnych maseczek,odżywek,zmieniam szampony po skończeniu butelki na inny i bez zmian.Nie mogę patrzeć w lusterko,bo kompletnie się nie układają.Sporo ścięłam,ale to też nie pomogło.Pomóżcie:)
  • hej dziewczyny!! od 2 lat choruję na Hashi zmagam sie z tymi samymi problemami co większość z was, jednym z nich to problem z włosami.... Próbowałam wielu sposobów jednak ten naprawde mi pomógł, dlatego postanowiłam napisac to na forum (jestem typem biernego czytelnika) sposób: -przed umyciem włosów nałóżcie na kilka godzin na wlosy (nie od skóry) oliwe z oliwek (dobra oliwa z oliwek) czasami dodaję do tego miód. Zawijamy włosy w ręcznik lub nakladamy folie na włosy i chodzimy tak ...
  • Mam gęste, ale suche włosy, natomiast u nasady przetłuszczają się szybko (mycie co dwa-trzy dni). Po każdym myciu nakładam balsam, płuczę włosy zimną wodą, nie używam suszarki, ale nadal są przesuszone. Co robić?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?